At ve eğer işareti görsel

ersan

Admin
Cevap: At ve eğer işareti görsel

merhaba ustalar CALKAYA28 ustamiz doru suyluor bizim burada ,,bulgaristanda ,,--madarski konik --diye bir yer var tam tubuyle ayak bir atin ustunde bir insan tam atin bakti yunde marasi var devlet senelerce parasini ardai sade mezar buldular bir askerin onustan CALKAYA28 ustama katiliyorum ,

star21

Kullanıcı

para yoksa ben o ata ne samapn veririm nede ahıra baglarim :)

star21

Kullanıcı

artik bu isciligede bos mezar cikmaz heralde kendimi asarim vallah

ASİAVCI

Kullanıcı

sounda ne olduğu anlaşıldı

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

asiavcı usta kurban olurum böyle işarete, işte işaret dediğin böyle olur, inanılmaz işçilik var, kaşını alana afiyeti olsun değerli bir paraydı, bu at neler konuşmazki, sol tarafında üzengisi olacak toprağın içinde kalmış, bu atın yönü doğulu batılı olacak, bu işarette kırılıp alınması gereken müjdelik alınmış sakın olaki gaza gelip kırmayalım, gerçi kırılsada bilen için sakıncası yok ama şu işçiliğe yazık olur. saygılar

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

asiavcı usta bu at değirmenden gelmiş istirahat etmesi için ahırına götürülüyor, değirmene gidip gelinceye kadar bir kaç kısa duraklar yaptı, atın sahibi kesinlikle statüsü yüksek biri olsa gerek işçilik onu gösteriyor, değirmene yakın bir göl olacak, bu işaretin 10 küsür yerde paraları var topla topla bitmez, hemen arka tarafında bir kayada kamçı işareti olacak 7 adım civarında, bu kodlamalar değirmen ila kale veya han yeri, yada manastır yeri arasına serpiştirilmiştir, hoşçakalın

operatör

Yasaklı
Yasaklı

12 kervan yolu 21 de 7 7 7