Ayak/carik Işareti Olabilir Mi? | Define işaretleri ve anlamları

Ayak/carik Işareti Olabilir Mi?

Acemi1

Kullanıcı
Merhaba ustalar, yeni üye oldum.fakat uzaktanda olsa konuları takip etmekteyim. Asagidaki isaret dogal bir oluşum mudur yoksa orjinalmidir. Fikirlerinizi almak isterim. Yorumlarınızı esirgmezseniz seviniirm.

Leon28

Kullanıcı
Ustam bu fotoya bakarak söylenecek tek şey doğal deriz.Fakat orayı temizleyince ne çıkar bilemeyiz yani temizle ve net fotolar çek derim.Bol nasipler dilerim ustam.....

Acemi1

Kullanıcı
Ustam bu fotoya bakarak söylenecek tek şey doğal deriz.Fakat orayı temizleyince ne çıkar bilemeyiz yani temizle ve net fotolar çek derim.Bol nasipler dilerim ustam.....
Tesekkur ederim. Zaten merak ettiğim doğal olup olmaması. Yukarda yazmayi unutmuşum soyleki 43 no sağ ayak birebir oturdu, normalde bende kararsız kaldim lakin hemen 200 mt kadar yukarısında ermeni yerleşkesi var horasanlı tuğlalı.

Acemi1

Kullanıcı
yanlış yazdım sağ ayak işareti
Tesekkurler ustam eger ayak isareti konusunda emin olursam arastirma yapacagim. Kaya duz zeminde önünden gecen bir dere var karsisi tepe ve kayalik bir bölge bu işaretin yaklasik 200 mt karşısı. İsaretde dereden yaklasik 10 mt adar yuksekte. Karsiya baktigimda ilk dikkatimi ceken yamac asagisinin mıcır kayalarla dere tarafinda bir küme olusturmasiydi. Aksam dönüş sırasında tesadüfen denk geldim kisa bir gözlemleme yapmıştım.
Kafamdaki soru işareti kalkarsa iyi bir araştırma yapmak istiyorum yada nerelere bakmam konusunda tecrübelerinizi aktarmanızı rica ederim.

ertug

Kullanıcı
ayak işareti dereye yakın olur bu gerçek ayak işareti sol ayağın mezarı arkada veya sol yanda olur sağ ayağın önde olur mezarı çakıl yığmadır sen mezarını bulmuşsun çakılın ortasında biraz büyükçe işaretli delikli taş olabilir hayırlı olsun mücadele ister nasbinde varsa alırsın saygılar

Acemi1

Kullanıcı
ayak işareti dereye yakın olur bu gerçek ayak işareti sol ayağın mezarı arkada veya sol yanda olur sağ ayağın önde olur mezarı çakıl yığmadır sen mezarını bulmuşsun çakılın ortasında biraz büyükçe işaretli delikli taş olabilir hayırlı olsun mücadele ister nasbinde varsa alırsın saygılar
Tesekkurler ustam, en kısa zamanda araştıracağım verdigin bilgiler aydınlatıcı oldu dikkate alacağım.

Acemi1

Kullanıcı
Birde ustam "mucadele" derken TİLSİM olayını mı kastettiniz acaba. Saygılar.

feylezof

Kullanıcı
dereye yakın bir yerde çok da dikkat çekmeyen sivrice bir taş (veya bulduğun mıcırlar içinde de olabilir )üstü delik bir taş, sigara girecek kadar......