Ayak işareti haç isareti ve oymalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ayak işareti haç isareti ve oymalar

Mirkut

Vip Üye
Adam öyle ayak izi yapmışki duranı hazırolda tutuyor. 😁
Ustam işiniz tepede düzlükte var, orada çöküntü veya mıcır bakılmalı ayrıca birde karaçalılık yada dikenli ağaç. Turko ustamın dediğinide yabana atma araştır. Selametle kal

özgürXdaglı

Vip Üye
elektrottan yaptıysan denge sorunu yaşarsın

iki konuyada bi bak faydası olur

Coskun ibrahim

Kullanıcı
elektrottan yaptıysan denge sorunu yaşarsın

iki konuyada bi bak faydası olur

Teşekkür ederim ustam sizler çok iyi insanlarsınız ALLAH razı olsun sizlerden

dardanos

Kullanıcı
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm.. bu oymaların olduğu kayadan haç olan kayaya baktığınızda yönünüz kuzey doğumudur yoksa batımı dır. Ayak dediklerinizin üstüne basılmadığı bir resmi mevcut mu. Yada bu resimlerde mevcut mu ayaklar

Coskun ibrahim

Kullanıcı
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm.. bu oymaların olduğu kayadan haç olan kayaya baktığınızda yönünüz kuzey doğumudur yoksa batımı dır. Ayak dediklerinizin üstüne basılmadığı bir resmi mevcut mu. Yada bu resimlerde mevcut mu ayaklar
Aleykum selam ustam haç olan kaya kuzey doğuya bakıyor ayak işareti üzerine basılmamış resim mevcut değil ne yazık ki

dardanos

Kullanıcı
Aleykum selam ustam haç olan kaya kuzey doğuya bakıyor ayak işareti üzerine basılmamış resim mevcut değil ne yazık ki

Çok teşekkür ederim sevgili kardeşim. Fakat ben anlatamadım her halde .Ben haç olan kayanın hangi yöne baktığını sormuyorum. Oymaların olduğu kayalara dikilse niz haç olan kayaya baktığınızda yüzünüz . kuzey doğuyamı yoksa batıyamı dönüktür onu sormuş idim.

drapeta

Kullanıcı
Ustalarim elime yeni işaretler gecti işaretler var fakat ben anlamıyorum sizin yorumlarınız önemli yönlendirmeleriniz önemli ayak işareti haç ve olmalar hakkında ne düşünüyorsunuz iyi aksamlar dilerim
selam lar.. haç dediğiniz hac deyil daha cok makasa benziyor ve bakış acısı fotoda gördüğünüz gibi olmalı.. kırmızı okla gösterdiğim istikametlerde dere olmalı bu kuru derede olabilir veya kullanılan bir patika yolda olabilir.. o alan önemli orayı işaret ediyor.. varsa o alanın fotosu yükleyin bakalım

Ekli dosyalar

• IMG-20210219-WA0004.jpg
    IMG-20210219-WA0004.jpg
    307.6 KB · Görüntüleme: 22