Ayasofya Gizemleri Ve Efsaneleriyle.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ayasofya Gizemleri Ve Efsaneleriyle..

SEVALİ

Kullanıcı
ayasofya nasıl bir gizemse aytunç hocanın hastalıgıda bir gizemdi büyük bir kayıptı hocanın verdigi bilgiler birini yada birilerini savunmak amacıyla degildi .

Ustam size tümü ile katılmakla birlikte Rahmet liyi geç tanıyanlardanım.
Bir söyleşisinde bazı sırlar benimle mezara gidecek demişti.
Paylaşmadığı veya paylaşmasının zamanı gelmediği bir çok araştırmasıda vardır vasiyetinin Abdurrahman Dilipakta olduğu söylendi.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Vasiyet konusu bence iyi olmamış derim.

SEVALİ

Kullanıcı
Ben sadece kopyalama yaptım bana uymayanları egale etme şansım yoktu.
Benimde bilgim tam olmayabilir ki doğru olma yüzdesi fazladır.

SEVALİ

Kullanıcı
Pekii bu konuda konuyu ben açtım Ayasofya gizemleri konusunda constantın denilen aslında Ayosofyanıın sahibi yani Kralın sahibi nin mülkü 1.453 te bitip Fatih Sultan Mehmet Hana geçmiştir mülk onundur yani kilesenin malı değildir küçük bir meblağ ödeyerek onun sahibidir.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Pekii bu konuda konuyu ben açtım Ayasofya gizemleri konusunda constantın denilen aslında Ayosofyanıın sahibi yani karalın Kralın sahibi nin mülkü 1.453 te bitip Farih Sultan Mehmet Hana geçmiştir mülk onundur yani kilesenin malı değildir küçük bir meblağ ödeyerek onun sahibidir.
Vakıflar yasası nedeniyle ileri ki yıllarda Ayasofya bir yerlere devredilsin diye dava açıldığını duyarsınız şaşırmasın Insanlar .