Aynı Yerde Değişik Şekiller | Define işaretleri ve anlamları

Aynı Yerde Değişik Şekiller

markizen

Kullanıcı

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
s.a.arkadaşım işaretlerinizde bir bayan mezarı mevcut bir kalp işareti var
haç işareti ise mezarı simgeliyor ama çevrede güzel bir inceleme yapmanız gerek
yani bir kapalı kaya veya zemin altı oda mezarı ikisinden biri .
yalnız haçın altında ki yuvarlak tehlike anlamınada gelir bunuda değerlendirin.

bu resim ise mahsen anlamına gelir yani buşekilde işaretler birbirini tamamlıyor
arıycağımız kapalı bir yer burada kapalı biryer bulmak zor olmıya bilir su gören
bir mevki horasan sıvayı su tutmaz arkadaşım bunu aklınızda bulundurunuz
mutlaka kendini fark ettirecektir nacizane yorumum bu bakalım ustalar neder şansınız bol olsun.

karanar

Kullanıcı
buradan ya mahsen fışkırıyor ya da işaretlerin biri hariç hepsi sahte. tabi bu durumu; işaretlerin birbirine olan uzaklığı belirleyecek.

çizimler; merdivenle inilen yeri gösteriyor. küvet yada çamaşır leğeni de olabilir ama kare içindeki mahsen işareti buranın bir giriş olma ihtimalini güçlendiriyor.eğer mümkünse suyun yönünü değiştirip bir kontrol edin. fakat yüksek bir ihtimalle boşaltılmış. giriş bu denli aleni olmamalıydı.

bu resimde, sanki bir kasa var gibi ayrıca girişi tuzaklı iki odalı bir mahsen var muhtemelen.eğer oradaki ''x'' işareti ise giriş hemen bu kayanın yanında, yok x değilse işaretlemediğim ama giriş tünelinin önündeki harfleri metrajı verecek.o harfleri iyice bir konrol et bakalım ne çıkacak.

oY7EP9.jpg

durum belli; mağaranın ortasındayım diyor.

soru işaretli işareti daha önce tek başına görmedim.üçgen mahsen, ortasından geçen kanalı da yön tayini olarak değerlendirirdim ama ozaman da kaide üzerine oturtulmuş haç mahseni kutsamış olurdu.belki olabilir ama aynı odada yatan iki bayan mezarı daha doğru geliyor bana.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Ustaların dediği gibi işaretler sahte değilse ( bazıları üzerinden su akmasına rağmen çok yeni duruyor hiç deforme olmamış gibi )
Haç işaretinin aynısının açılmış hali.

Meltun

Kullanıcı
Sn;Arkadaşım
Bu fotoğrafta görülen figürler statüsü yüksek ve kiliseye bağlı bir bayan ve mezarından bahsetmektedir. Şahsi eşyaları mezarı içerisinde veya hemen altındadır.Saygılarımla

burc

Kullanıcı

eğer bu işaret bir çiçek ise yakın çevrede mağara olasılığıda değerlendirilmelidir.
sevgili kardeşim,büyük yazı tipi zaruret harici kuralımızın dışında olduğu için,düzelttim. anlayışla karşılayacağını umuyorum.
mecburiyet varsa bildirirsin. selametle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ustalarımız sağ olsunlar, önemlerine güzel açıklık getirmişler. ben ise bazı tavsiyelerde bulunmak isterim.
küçükte olsa ,oda içi ve kayalarla ilişkili. işaretler, statüsünü verdiği gibi, işçiliklerinin de ayni parelede düşünülmesini söyler.
zaten dere içi ve kayalığın seçilmesi de bunu gösterir.
ikinci olarak,
eğer bir resmi kazı düşüncesi varsa, ki bazıları değer kalitede, mesela kalbin olduğu yer diyelim.
olduğu kısım açıktan ve farklı yönlerden ,geniş açılı çekilmesi girişini görme imkanı vereceğinden,yararına olacaktır. bu görüntüler girişlerin görülmesini sağlamayan dar çekimler. sağlıcakla.