Bahçe'de Çıkan Mezar Taşı Sorunsalı | Define işaretleri ve anlamları

Bahçe'de Çıkan Mezar Taşı Sorunsalı

Ezio

Kullanıcı
Merhabalar,

Resimde paylaşmış olduğum mezar taşında ne yazdığını gerçekten merak etmekteyim. Taşın bulunduğu yer oldukça eski ve ahşap bir evin bahçesidir. Resimlerde de görüldüğü gibi bir süs havuzunun tam önünde bulunmuştur. Altında herhangi bir değerli birşey olduğunu sanmıyorum amacım sadece orada yazılanların ne anlama geldiğini öğrenmekdir. Eğer yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Ezio

Kullanıcı
Pekii başka neler olabilir. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ermenice yazılar var, ne yazıyor sizce burda?

Ezio

Kullanıcı
İl Bilecik. Kiler, kuyu, eski tahta dolaplar hepsi evde mevcut. Pekii bu mezar taşı bir mesaj mı? Ciddiye alınabilecek bir şey midir bu.

wolf_52

Kullanıcı
İl Bilecik. Kiler, kuyu, eski tahta dolaplar hepsi evde mevcut. Pekii bu mezar taşı bir mesaj mı? Ciddiye alınabilecek bir şey midir bu.
bence almalısın cidiye burası papzın eviyse kilseye giden dehlizde olması gerek... çok güzel yer... bence siz fotraflamya başlayın ... evden eşilklerden kiler vs..çatı da tavan arsına iyi bakın .. en basit yeri ben söylemiş olyım size..:) hayırlı olsun değerli kiğtap çıkması gerek... yanıda ufak tefek bir şey de olbilrr.. hançer vs..