Bakan Iki Göz Işareti

ASİAVCI

Kullanıcı
yoruma acık bunun metresini 25 yorumu gecerse vereceğim

wolf_52

Kullanıcı
ersan ustamız tecrübe etmiş, katılmamak elde değil, yanlız kafmatakılan husus bu kadar dikatli nerye bakıyor bakdığı nokdayıda görmüş olsaydık keşge diyemeden edemyeceğim?? girşemi bakıyor yoksa malamı bakıyor????:mad:o_O

ersan

Admin
ersan ustamız tecrübe etmiş, katılmamak elde değil, yanlız kafmatakılan husus bu kadar dikatli nerye bakıyor bakdığı nokdayıda görmüş olsaydık keşge diyemeden edemyeceğim?? girşemi bakıyor yoksa malamı bakıyor????:mad:o_O
ustam bende en bastan isareti gurdumu karsiya bakiyor deye dayma cubuklarlan sali solu aradim nedense sag guz para sol guz mezar deye biliyorum ama tasa bakilirsa yumurta sekli ustu orjinal roma isi ve kafa seklinde az bir tasi topral;ak bir gezerim tunel tespit etim tam tasin altinda da girisi vardi
ve 4x4 bir oda tespit etim 7mt uzandan ondan diyorum ayni isaret burda benim yanimida da var .

tayyar

Kullanıcı
Gözlerin olduğu kayanın önündeki kayada sanırsam büyük kısmı toprağa gömülü mihraba benzer bir oyma var. Bence mihrabın altından 2 ya da 3 metre derinde girişi var. Ancak asıl malzeme sanki karşı tümsekte gibi. 30 ya da 40 metre mesafede.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Asi usta sirf 25 mesaji yorumu doldurmasi icin 50 tane mesaj atabilirim bu adam malina bakiyo bakmayada metraj neye gore belirleniyo bolgeye mi yasantiya mi kulturemi inanisami