Bakıyorum Ama Göremiyorum Görüntüsü-2 | Define işaretleri ve anlamları

Bakıyorum Ama Göremiyorum Görüntüsü-2

TEVFiK

Vip Üye
.:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Al sana admin... napacan bu saatte admini ustam... millet sabah namaza kalkamıyor erkenden yatmasınmı... sonra beşik sallayanlar veya kazma sallayanlar olmadı hayatı tesbih yapıp sallayanlar...:D

TEVFiK

Vip Üye
Al sana admin... napacan bu saatte admini ustam... millet sabah namaza kalkamıyor erkenden yatmasınmı... sonra beşik sallayanlar veya kazma sallayanlar olmadı hayatı tesbih yapıp sallayanlar...:D
:D:D yazıkkk Allah sabah namazınızı,, Namazlarınızı Kabul etsin sayın ustam Benim içinde dua ediniz Lütfen :D bende gece kuşu olduğumdan dolayı bir baktımki aaaaaaaa...!!!:eek: benden başka kimseyi görmedim meğer gece 4,30 olmuş.:D

MAVRAN

Super Moderatör
Bakın bu kendini ele verdi Candarma olmasın, bakın selam durmuş. Allahtan kimseler de yokmuş. Aynen benim olaylara benziyor gidiyom geliyom icraat yok jandarma komutanı bikmiş birgün beni çaya çağırmış ve sormuş niye ayda bir ☆☆☆☆☆☆yere gidiyorsun diye bende cevap hazır orada huzur buluyorum.
Çok sabırlıyım bekler bekler ve bir gün sabah namazını kılar.

TEVFiK

Vip Üye
Bakın bu kendini ele verdi Candarma olmasın, bakın selam durmuş. Allahtan kimseler de yokmuş. Aynen benim olaylara benziyor gidiyom geliyom icraat yok jandarma komutanı bikmiş birgün beni çaya çağırmış ve sormuş niye ayda bir ☆☆☆☆☆☆yere gidiyorsun diye bende cevap hazır orada huzur buluyorum.
Çok sabırlıyım bekler bekler ve bir gün sabah namazını kılar.
S.a. sayın ustam gerçektende çok güzel düşünmüşsünüz ben olsaydım kekeler dururdum artık.:D.