Balik Adam Balik Kizi Ariyor | Define işaretleri ve anlamları

Balik Adam Balik Kizi Ariyor

ASİAVCI

Kullanıcı

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik ustanın balık kızla ugraşacak vakti yok zeytinin dibinde kafasını kaşıyor :p[/QUOTE
S.a. Sayın Ustalarım evet zetin ağaçı için,Budak,zetinleri toplama,ilaç.derken ömrümü boş yere tükettiğimi sanıyorum.çünkü 1 sene para yapmıyor.öbür sene ise para yapıyor zeytin olmuyor.bende O'ağaçın altında oturup düşünürken kafa kaşıyıp O' ağaçın altını anıyormusun şarkısını söyler dururum
erikler ise yok,yok.ama fiatlar çıkta çıktı bende zetin,erik ağaçlarını kesip.közünle bir balık pişireyim dedim.bir baktımki cebimde balık alacak kadarda para yok (ağla) düşünüp taşınırken birde baktım'ki burada balık var şansımın döndüğünü düşünerek bende balığı tava yaptım.(maşallah) daha halen yiyiyorum.:D Hepinizin ellerine ve emeklerinize sağlık.( Sayın Asiavcı Ustam ile Lacivert 24 Ustam beni en iyi bilen ve anlayan kişi'ler :rolleyes: Teşekkür ederim.) Saygılarımla.

ASİAVCI

Kullanıcı
tevfik ustanın kacırdığı :D:D:D deniz kızı bir kulubede zincirlenmiş şekilde bulundu(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha) yapılan soruşturmada tevfik usta ben ona zeytin toplatacaktım yöğmiyeli işçi olarak tuttum dedi:p:p:p:p:p:p:p

gönlünüzün güzelliğine sığınarak latifemizdir