Balik işaretimi bilgisi olan yardımcı olur mu

bebeliko

Kullanıcı
Bana doğal gibi geldi. Lapya olabilir. Yakın çevrenizde akan veya kurumuş akar su yatağı var mı? Şayet var ise şelale ve köprü oluşumu olup olmadığına bakın. Balık hem hassas emareler arasındadır hemde basit usul olmayan türdendir. Bu yüzden netliği muallakta asılı kalmamalı.
hocam resme bakarsan balığın üstünde üçgen bir murç izi var

bebeliko

Kullanıcı
Selamün aleyküm öncelikle mekana hoş geldiniz bu isaretiniz sabitmit kayamidir
Baktığı yönde dere varmidir şelale
Dört bir yanının yönleri ile beraber fotoraflama yapin ustalarimiz cevre fotolarini istiyor tek fotoya çoğunlukla yorum yapmiyor konunuzu takıp edin
Bilginize teşekkür ederim
Selamün aleyküm öncelikle mekana hoş geldiniz bu isaretiniz sabitmit kayamidir
Baktığı yönde dere varmidir şelale
Dört bir yanının yönleri ile beraber fotoraflama yapin ustalarimiz cevre fotolarini istiyor tek fotoya çoğunlukla yorum yapmiyor konunuzu takıp edin
Bilginize teşekkür ederim
aleyküm selam hocam evet karşısında eskiden dere varmış ama tabi şu an kurumuş.. balığın tam karşısı çok su akan bir dere varmış..zaman su yatağı değimiş, iklimler filan derken kurumuş evet sabit kaya birde hocam balığın üstünde üçgen şeklinde bir murç izi var gibi tabi benim bakış açım bide siz bakabilir misiniz

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
hocam resme bakarsan balığın üstünde üçgen bir murç izi var
Evet bu sebeple tamamen doğal demedim zaten. Çekim açınız çok yanlış. Doğru açılardan ve 4 tarafı da görecek şekilde çekim yapsaydınız daha isabetli yorumlar alırdınız. Forum içerisinde konunuzu kısmen aydınlatacak konular mevcut. Aşağıdaki konuyu inceleyerek çevrede hangilerine sahip olduğunuzu bildirirseniz yardımcı olurum İnş’ALLAH.

DefineHaritasi

Kullanıcı
Kuyruk ve baktigi taraflari incele hac isaretine de denk gelmen olasi
Balikta ucgen isareti oda mahseni verir
Dere de baktigi tarafta olmali
Dere de kucuk buyuk oymalara da denk gelmen lazim

bebeliko

Kullanıcı
Kuyruk ve baktigi taraflari incele hac isaretine de denk gelmen olasi
Balikta ucgen isareti oda mahseni verir
Dere de baktigi tarafta olmali
Dere de kucuk buyuk oymalara da denk gelmen lazim
oymalar dediğiniz kayanın üzerinde oluşabilecek oymalar mı kuyruk kısmı taşlık kayalık yerleri gösteriyor

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
aleyküm selam hocam evet karşısında eskiden dere varmış ama tabi şu an kurumuş.. balığın tam karşısı çok su akan bir dere varmış..zaman su yatağı değimiş, iklimler filan derken kurumuş evet sabit kaya birde hocam balığın üstünde üçgen şeklinde bir murç izi var gibi tabi benim bakış açım bide siz bakabilir misiniz
Bu balık gibi tas ölçümleme yaptinizmi
10 metre içinde bir hac veya kadın yüzü bulmaniz gerekiyor iyi arastirin baligi görecek şekilde olması gerekir