Banlanan Kullanıcı: Kazım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Banlanan Kullanıcı: Kazım

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ben tükürdüğümü yalamam buyurun siz acın sıkıntı yok
Estafurullah abi o ne demek
Ben düzenlemeyi yaptım

Banı açılan üye
Her hangi bir kural ihlalinde
Süresiz banlanması tüm usta ve
Yönetimden rica olunur
Ayrıca şüpelendiğiniz üyelerin IP sorgusunu
Yönetim panelinden yaparak
Çift üyelikleri banlayınız
Mekanın ve değerli abilerimizin
Huzurunu kaçırmaya hiç kimsenin hakkı yoktur
Her kese iyi forumlar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
asi ustanının bir bildiği varki sevabına banlamış demekki bu şahısları çok iyi tanıyor sebebinide demiş anlayana adam özellikle cihaz konusuna kafayı takmış anlaşılan asiavcı ustanın canı sıkıldıda bunu yapmadıya bozkurt usta ben bir msj sildim diye kıyamet kopardılar burada bazı konularda ustalara güvenmen lazım şahsen tanıyorsun ustayı her şeyi buraya milletin gözüne soka gine diyemiyoruz sende pek anlamıyon üye gitmesinde neolursa olsun olmaz usta birtane attıysa 50 tane getirmiştir teli var sende zahmet olmazssa bir sor benzinlemi çalışıyor senin tel ben ne olduğunu biliyorum illaki sortalık karışmasımı lazım onlar amacına ulaştıktan sonra istersen siteyide kapat herşeyi bukadar üstelemek iyi değil tedbir takdiri bozar adamlar eylemi yapsın biz atarız iyiki polis değilsiniz bombayı patlatsınlar sonra yakalarız :D:D bu üye ne getirir bize ben diyeyim sadece karışıkllık fitne getirir

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
asi ustanının bir bildiği varki sevabına banlamış demekki bu şahısları çok iyi tanıyor sebebinide demiş anlayana adam özellikle cihaz konusuna kafayı takmış anlaşılan asiavcı ustanın canı sıkıldıda bunu yapmadıya bozkurt usta ben bir msj sildim diye kıyamet kopardılar burada bazı konularda ustalara güvenmen lazım şahsen tanıyorsun ustayı her şeyi buraya milletin gözüne soka gine diyemiyoruz sende pek anlamıyon üye gitmesinde neolursa olsun olmaz usta birtane attıysa 50 tane getirmiştir teli var sende zahmet olmazssa bir sor benzinlemi çalışıyor senin tel ben ne olduğunu biliyorum illaki sortalık karışmasımı lazım onlar amacına ulaştıktan sonra istersen siteyide kapat herşeyi bukadar üstelemek iyi değil tedbir takdiri bozar adamlar eylemi yapsın biz atarız iyiki polis değilsiniz bombayı patlatsınlar sonra yakalarız :D:D bu üye ne getirir bize ben diyeyim sadece karışıkllık fitne getirir

Selamünaleyküm,
Calkaya dostum, ben bir şeyden anladığımı idda etmedim, yaşım 35 dir, yaşça benden büyük abilerim ustalarım vardır, yaşıtlarım akranlarim vardır halden anlayan.
Şahsım olarak gözümde her varlık birdir, (insan) 50 kisi getiriyor diye 1 kişiyi sebepsiz ve nedensiz kovamazsın ! Sebebini yazarsın üyeyi yasaklarsın. Hem saygımdan hemde tanıdığımdan dolayı zaten ses etmeyiz.
Bu adam ilerde bisey yapar diyerek yasaklamak doğru olmaz, bomba yapmayan birini bu adam bomba yapar diyerek tutuklayamayız degilmi?

Cihazlar bölümünde bu kişi herhangi birsey yazmamış, burda yazmadığına göre nerde yazdı ? Başka bir yerdemi yazdı, ha ozaman o yerin güvenliğini sağlamak lazım. Vatandaş 1 yıldan fazla süredir üyemiz, 4 mesaji var, ve en son aktivitesi pazartesi gecesi, foruma bile girmiyor. Yanlış anlaşılmasın, fakat şahsi meseleler ile hareket etmek doğru olmaz. Bu kazım denilen arkadaşı banlamasaydık şuan bize vermiş olduğu zararı veremezdi bence. Ya sence ?
Adamın adı sanı yokken gayet güzel devam ediyorduk.
Sen diyorsunki adam yapacağını yaptıktan sonra ne kıymeti var, yaw biz canlı yayınla mı akış sağlıyoruz, bisey yazarsa sileriz yasaklarız.
50 adam gelsin 1 adamın peşine düşmeyin mantığı benim için yanlıştır, benim için her kişinin söz hakkı vardır, neden yasaklandığını neden yasaklanacagini bilmeli, açıklamasini yapmalı.

Aslında bu konuda beni en iyi anlaması gereken insanlardan biride asi ustadır. Hem kendisi hem şahsım hemde yakın dostları aynı nedenler ile banlanmıştır. Sebepsiz ve açıklamaya izin vermeden.
Benzin konusuna gelince, seninle aynı fikirdeyim...
Yazdıklarım da en ufak bir kızgınlık sitem yoktur, görüş ve fikirlerimi yazdım. Bu site kurulurken, kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur, herkes kurallara uyacak herkes kurallar karşısında eşit olacak dedik. Aksini düşünen veya bu konuşulmadı diyen varsa yazabilir.
Kazım ismini ilk kez bağlandığı zaman gördüm, kim olduğu konusunda en ufak bir fikrim yok. Tanımam etmem.

Selametle.

ASİAVCI

Kullanıcı
KİMSE YORUM YAZMASIN BEN KURALSIZIM YANLIŞIN BAŞIYIM SİZDEN RICAM BENİ ATIN FORUMDAN RICA EDİYORUMMM

esrarengiz2828

Kullanıcı
Hepinize katılıyorum ama herkeste kendine göre haklı gibi gözüküyor

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ASİAVCI

Kullanıcı
siz seciminizi yaptınız atın beni pislik cıkarırım üyeleri huzursuız ederim beni atın bu forumdannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bir kişi attık usta eline sağlık biraz kış etkisini yitirsin havalar ısınsın msj yazmadın diye ben atarım seni