Banned sebebi : operatör: site kural ihlali | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Banned sebebi : operatör: site kural ihlali

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: Banned sebebi : operatör: site kural ihlali

diğer sitede ki operatörüm. sitedekilerin bana takması omega nın cakması olarak görülmem. di . beni omega sanmalarıydı. yorumların benzerliği ikili catışmalara dönüştü. ya da bana tüyo veriyor sanıyorlardı. kanas usta ile catışmam sayılarımın gizemiyle başladı kanas rest cekmesi balıkcının beni banlamasıyla tırmandı. burda bi konu actım. bi yorum getirdi . yorum benim konumla örtüşmüyordu. sonucta kimse eliyle koymadı. omega usta nın tutmayan cok yorumlarını gördüm. gider araştırırım.

Sevgili operatör
Eğer ki sen diğer sitedeki
Operatörsen
Nolmuş sana üstadım diyeceğim
Kusuruma bakma
Yazdıklarını burada olan
Bir çok arkadaşımız bilir
Burda ben desemki
Operatör nasıl biridir
Her kez iyi ve usluplu biridir der
Fakat
Şu anki tutumun vallahi beni şoke etti
Ben sizin operatör usta olduğunuza
İnanmak istemiyorum
Omega ustayla veya kanas ustayla
Kıyas yapman çok üzücü
Sen bir omega veya kanas olamazsın
Ama bir operatör usta olabilirsin
Neden bu tutumun:(
Gerçekten çok üzüldüm
Umarım bu tutumunuzdan vaz geçersiniz
Ve varsa bir ustalığınız
Buyrun ustam
Mekan herkese olduğu gibi
Sizede açık
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz

aslan2624

Kullanıcı

kıyas yapmıyorum.ben onların öğrencisiyim. amacım onları da gecmek. bu sitedeki herkesin böyle arzusu vardır. dile getiremese de. büyüklerimizin de hep ben bilirim de vaz gecmeleri lazım. ki . biz de yetişelim. yorumlar da catışılacakki doğrular yada bu işin in celiklerini onlardan kapalım. sonucta ben makine operatörüyüm devamlı cırak olur yetiştiririm. bazı şeyleri n inceliklerini vermem. işi öğretirim. rkip oluruz iş icabi . kimse kolayca işin sırrını vermiyor. benim amacım o . şahsına hic birinin kusurum yok. hemen tekmil vermesi de yanlış . şimdi kararı size bırakıyorum.

aslan2624

Kullanıcı

şahı nakşibend hazretleri der ki , eğer sofi başımın üstüne cıkacak kadar istemezse hakkımı helal etmem.

UFUK

Kullanıcı

oparetör arkadaşım kanas usta sizi zamana bırakmış konuyu çok uzatmayın bence.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Mübarek o zaman
Bu konuyu kapatalım
Yukarda özrünü dilemişsin
Sakin ve alçak gönüllülükle
Paylaşalım
Paylaşılanlardanda işimize geleni
Kafamızın bir köşesine kayıt edelim
Hadi hayırlısı
Bediüzzaman Said Nursî hazretleri diyor ki; karşında ki kişi ile konuşurken sanki karşında ki kişinin başında kuş varmış da sesin yükselince o kuş kaçacakmış gibi konuş.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

kırmadan incitmeden birbirimiz ile konuşmak nekadarda güzel oluyor degılmı?
bana kalırsa operator ustad oncekı yanlışı anlamış ve kabul etmıs,bu konudaki nefsini yenmiş kibirinin bu noktada önune geçmiş,dilerimki aynı hassasiyette devam eder,dostlugumuz baki olur.

katkıları ıcın sahsım adına tesekkur ederım,

ayrıca duyarlı ustalara tesekkur ederım.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

değerli ustalarım bir kişi kazanmak bence en güzeli oldu hepiniz büyüklüğünüzü gösterdiniz insan bazen nefsine yenik düşebilir önemli olan hatada ısrar etmemektir böyle şeyleri fazla uzatmamakta fayda var

A21MEDLi

Admin

başka bir sitede yapılan sataşmayı,burada sürdürmenin anlamı yoktu,fakat bizler insanoğluyuz hatalarımızı kusurlarımızı görüp bundan dönebilmek,işte en büyük erdemlik budur.yaşantımızda bile bizler bu erdemliği gösteremezsek şeytanın tuzağında bataklığında(cenabı ALLAH a sığınırız) debelenip dururuz.
mesele anlaşılmıştır,benim önerim (son söz yine yönetimin alacağı karardır) operatör banın kaldırılmasıdır.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sitemizin belli kuralları, bir adabı, etiği var. buna kim karşı çıkarsa burdan ona fayda yok. kim sitemizin işleyişine göre hareket ederse. başımızın tacıdır. burda kişiler değil, sitenin işleyiş mantığı esas alınmalıdır.

site kurallarımız gereği polemiklere, kavga gürültüye, tartışmalara, ikili mücadelelere, benlik savaşlarına müsamaha gösteremeyiz. böyle kişilere de hoş bakamayız. bu kötü örnekti. şimdi gelelim iyiye.

kimki sitemizde bilgisini, belgesini, ustalığını, uzmanlığını paylaşırsa, site etiğine uygun hareket ederse. düzeni ve nizamı bozmadan sitemizde zaman geçirirse, hakettiği saygıyı sevgiyi zaten alacaktır.

zaman herşeyin ilacıdır. bende her hatası olanın üzerine bir çizgi çekmekten yana değilim. bu sebeple sayın operatör ustam. sizden özel ricamdır. lütfen sitemizin kurallarına aykırı hareket etmeyin. ustalarımıza ve üyelerimize saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşın. kişilerin yorumlarını beğenmesenizde bunu güzel dille özelden anlatın sitede tartışmalar oluşmasından yana değiliz. buraya ayak uydurabilecekseniz eğer buyurun. başımızın üzerinde taç da yaparız.

sizi sadece ismen tanıyorum. sitemize yakışacak bir insan bir değersiniz. buyurun şimdi sizi dinliyoruz. aldığınız diğer hesaptan lütfen yazın. sizce tamam mı devammı? yapabilecekseniz. şimdiden hoş sefa geldiniz sayın ustam diyelim mi?

cantar

Vip Üye

kusura bakmayın ama şu rekabet konusunu hazmedemedim ağır geldi neyin rekabeti bu kusura bakmayın hiç kimse birbiri ile burada rekabet yapmıyor bilgisi olan bilgisini paylaşıyor biz burada sıcak bir dostluk güzel bir birlik beraberlik doğru ve güzel paylaşımları paylaşmak bildiğimizi sandığımız dağarcıklarımızdaki bilgi kırıntılarını pekiştirmek geliştirmek için buradayız buradaki soruları google amcaya sorsak zaten o cevap veriyor geriye ne kalıyor sadece içimizde ki ilkel benlik ego muz
Allah'u teala bile ben demezken biz derken bize ne oluyor ki...
üstünlük taşıyor kibir yapıyoruz...
geçmiş geçmişte kaldı dünü yaşadınız bu günü bu anı yaşadınız bir an sonra ne olur bilinmez günahlarınıza günah eklemeyiniz hayırlarınıza hayır sevaplarınıza sevap helallerinize helal katınız...
Kalp bir cam bardağa benzer kırıldığı zaman dünyanın en iyi yapıştırıcısı ile yapıştırsanızda ilk hali gibi asla olmaz....
sevgiyle saygıyla sağlıcakla kalın dostlarım arkadaşlarım...
saygılarımla...