Baska Var Midir?

A21MEDLi

Admin
O zaman ben gittigimde bir yoklayim oerasini ustam
LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bi sakatlık yapmadan içeri girebilsen odanın ortasını yoklamanda fayda görüyorum,çünkü kapının sağındaki kare oyma,oda içinde gizli mezarın nişanesidir.
içeri girdiğinde tavanını gözlemle,baş parmağın girebileceği oymada olabilir.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
2Z4PnA.jpg

metin77

Kullanıcı
bi sakatlık yapmadan içeri girebilsen odanın ortasını yoklamanda fayda görüyorum,çünkü kapının sağındaki kare oyma,oda içinde gizli mezarın nişanesidir.
içeri girdiğinde tavanını gözlemle,baş parmağın girebileceği oymada olabilir.
On tarafinda kalin agaclar var ustam olmazsa bir merdiven yapar cikarim oraya. Dedigini yapacam ustam ortasina duvarlarina komple bakarim umarim birseyler cikar.

babahalit

Usta
Kullanıcı
a21,metlı,ustam,acıklamıs,okumasam,aynısını,yazacaktım,tecrube,ıle,sabıt,yazılan,,ilaveten,,,odanın,kapısın,ordan,alta,bak,zemınde,cokuntı,,kucuk,harman,varsa,,bekcı,mezarları.duzlukte,,yanı,ana,kayanın,az,acıklarında,,ara,hafıf,sırtta,olabılır,,ozellıkle,kara,calilik,dıkenlı,,yerlerı,arastır,dıplerinı

metin77

Kullanıcı
a21,metlı,ustam,acıklamıs,okumasam,aynısını,yazacaktım,tecrube,ıle,sabıt,yazılan,,ilaveten,,,odanın,kapısın,ordan,alta,bak,zemınde,cokuntı,,kucuk,harman,varsa,,bekcı,mezarları.duzlukte,,yanı,ana,kayanın,az,acıklarında,,ara,hafıf,sırtta,olabılır,,ozellıkle,kara,calilik,dıkenlı,,yerlerı,arastır,dıplerinı
Ustam zemin cok kurcalanmis. 2 3 yerde kasilmis yer var bir taraf cukur bir taraf sirt gibi duruyor. Ancak guclu bir dedektor alinca zemine bakarim ustam. Kara cali dikenli bitkilerin dibine bakarim, cok derin midir gomusu?

babahalit

Usta
Kullanıcı
hayır,220,veya,330,arasında,olur,fazla,derın,degıl,,,,,arastır,ınsaallahbulursun.