Bazi Hocalar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bazi Hocalar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Hoca denen kisiler bu isi bilseydi, ulkemizin en zengin adamlari olurdu.

Yasadigim bir kucuk ornek:
Arkadaslar trakyada orman icinde muthis bir calisma yapiyorlar. Bir noktaya gelince tum ekip toplandi.
Bir tasa gelmisler, garip seyler olmaya baslayinca birakmislar. Durum degerlendirmesi yapildi. Bir arkadasin Ordu da tanidigu bir hoca varmis onu aradi. Hoca bulundugumuz yeri bir guzel tarif etti. Dedi o tasi kaldirin 7 tane kurbaga cikacak. Hepsini tek tek oldurun dedi. Tasi kaldirdilar 7 tane kutbaga cikti. Tek Tek oldurduler. Adam Orduda biz Trakya da.
Uzatmayayim, herseyi soyleyen tarif eden hoca denen kisi bizi hedefe ulastirdi mi? Hayir. Neden?
Nedeni su; bu kisilerin irtibatli oldugu cinler bir yere kadar bu kisiye yardimci olabilirler. Otesine yetkileri ve imkanlari ve gucleri yoktur.
İsin ozu su:
Deccal ciktiginda yerin altinda ne kadar define var, bir el hareketiyle gectigi her yerde yeryuzune cikarip yanindakilere dagitip taraftarlarini arttiracak.
Bu durum imtihan vesilesi olacak. Mala tamah edenler o gun helak olacak.
Bu nedenle cinler asla son noktayi paylasamazlar ve yanlis yonlendirirler.

Bu tip adamlara takilanlar hep perisan olmuslardir.
Bunlardan uzak durun.

Vallahi bu sitedeki bilgiler bu hoca denen adamlardan yuzbin kat daha kiymetlidir.

Bir yere ulastiniz emaneti alamiyor musunuz?

Bir meczubu veya bir ehli tarik, zikir ehli birisini bulun. Girip alsin. Hicbirsey yapamazlar. Yanina bile yaklasamazlar. Tecrube ile sabit.

Bu hocalarla is yapmayin.
Bunlar bu isi yapabilseler ulkemizin en zengini olurlardi. Lutfen bunu hic unutmayin.

Her nefs ölümü tadacaktir.
sevgili ustam,
bu yaşadığınız olay,bir kaç sene öncesinemi aittir.
eğer ismini biliyorsanız tek kelime yazabilir,ya da tipini tarif edebilecek bilgiye haizmisiniz. birisi hakkında konuşulurken,denir ya ,
uzun veya kısa boylu ,tıknaz veya zayıf ,esmer veya sarışın işte şu yaşlarda bu yaşlarda gibi. selametle inşaallah.

Kader25

Admin
sevgili ustam,
bu yaşadığınız olay,bir kaç sene öncesinemi aittir.
eğer ismini biliyorsanız tek kelime yazabilir,ya da tipini tarif edebilecek bilgiye haizmisiniz. birisi hakkında konuşulurken,denir ya ,
uzun veya kısa boylu ,tıknaz veya zayıf ,esmer veya sarışın işte şu yaşlarda bu yaşlarda gibi. selametle inşaallah.

Muhterem @ikizceli ustam,
Bu olay yaklaşık 3 sene önceydi.
bu ordulu hocanın ismini bilmiyorum.
Bu tip kişilere inancım olmadığından merak edip de sormadım.
Yalnız 2 gün sonra; oğlu İstanbul da ikamet ediyormuş,
bizim arkadaşlara dahil olup araştırmaya katıldığını biliyorum.

iso

Kullanıcı
bir definenein peşinde uzun zaman harcadım sonunda camide rastladığım bir zata durumu açtım o da bana hacaya sorucağını söyledi daha sonra cevabı getirdi hoca arkadaşa demiş ki evet orda gömü var güney yönde demiş birkaç gün sonra hocanın dediği yönde duvarın dibinde tam büyük bir küp çıkarılmış gibi bir çukur gördüm.bu yazıyı yazmaktaki sebebim definenin alınmışlığı değil hocanın bunu bilebildiğini belirtmek.

Utarit

Kullanıcı
Kardeşim saf olmayın hiçbir hoca size doğru söylemez kendi alır

Abdullah313

Kullanıcı
Kardeşim saf olmayın hiçbir hoca size doğru söylemez kendi alır
Hiçbiri demek ağır olur, çünkü hiçbiri diyebilmek için hepsinin kalbine kadar görmek lazım. Benim yıllardır tanıdığım bir hoca var. Hüddam ve yardmcıları var ama bu işlere bakmaz. Hem ehli tarikdir ve asla gelmem, karışmam alan alsın der. Benim almaya ruhsatım yoktur der. Kaç defa ısrar ettik epey samimi olduğumuz halde gelmem almam ama siz giderseniz ordan telefon açarsanız sizi korumaya alırım derdi.

cantar

Vip Üye
hiç bir hoca size bu konuda yardımcı olamaz olabilseydi bu güne kadar hiç bir gömü bırakmazlardı.