Benden Bu Sembolleri Ve Sinyalleri Çözmeye Yardımcı Umut

AlBreensS

Kullanıcı
l3bYBE.jpg

Bulduğun giriş sol altta resimde görünmeyen kısımda olacak,o giriş birçok odalara girmeni sağlayacak,Bu arada hoş gelmişsin,İlk yüklediğin resimlerdeki yerler çok güzelmiş...

Kardeşim Çok şükür
Mağara girişinde aşağı SOL olacak mı
Ama bu bir tehlike veya izleme gömü var mı

AlBreensS

Kullanıcı
[QUOTE = "ارديم، وظيفة: 174 423 عضو: 4782"] في شكل البيض في علبة من قريب الأصفر إلى الأبيض في غضون 10 متر مربع ستكون حجر تحت الأرض، تجد لك في ما أتذكر، هناك آمن ... Selametle [/ QUOTE]
[QUOTE = "ارديم، وظيفة: 174 423 عضو: 4782"] في شكل البيض في علبة من قريب الأصفر إلى الأبيض في غضون 10 متر مربع ستكون حجر تحت الأرض، تجد لك في ما أتذكر، هناك آمن ... Selametle [/ QUOTE]
كما هو واضح كما أن هذا المكان من الجانب

AlBreensS

Kullanıcı
PoWO0C.jpg
l3bYBE.jpg

Bulduğun giriş sol altta resimde görünmeyen kısımda olacak,o giriş birçok odalara girmeni sağlayacak,Bu arada hoş gelmişsin,İlk yüklediğin resimlerdeki yerler çok güzelmiş...
l3bYBE.jpg

vzOxYc.jpg
CXYB98.jpg
vpYZUr.jpg

http://www.definemekani.com/forum/k...angi-bir-açıklama-var-lütfen-yardım-mı.22093/

AlBreensS

Kullanıcı
esselamün aleyküm albreenss kardeşim. hoş geldin.
yazdıklarımı tam olarak anlayabilirmisin bilmiyorum. resimlerin yahşi. yalnız çok yakın çekmişsin. cümlesi ayrı yerleri veriyor. bunların bir cemi kabir odaları ve mahzen bulguları.

benim tarif ettiğim şekilde resimlersen ,ve ayrı konular halinde açarsan sana gereken yardımı yaparız inşaallah.

iki tanesini çizdim ve bunlarda mezar odaları var. yapman gereken bir kaç metre veya arşın etrafı görülecek şekilde bir kaç resim alman gerekir. bir kaç yönden açığından resimlersen,girişleri tam olarak anlaşılır. bir yeri bu şekilde resimle diğerlerini sonradan konu açarsın. önce bir yeri anlamış ol. selametle inşaallah.
konuyu herkesin görmesi için resimli bölüme aldım.

http://www.definemekani.com/forum/k...angi-bir-açıklama-var-lütfen-yardım-mı.22093/

AlBreensS

Kullanıcı
Barış, merhamet ve Tanrının nimetleri
Sevgili kardeşlerim
Alwatsab tarafından iletişim kurmak mümkün mü (00966569643221)
Veya Facebook aracılığıyla (BreNs Al
(Kz2006x@""Mail Adresi Vermek Yasak"")
İngilizce olarak yazılabilir mi?

erkek kardeşin . Amer'in babası