Benim Memlekette Bir Büyü :) :) | Define işaretleri ve anlamları

Benim Memlekette Bir Büyü :) :)

demirkıran

Kullanıcı
arkadaşlar bayramın 2. günü memlekitime vana gittim akrabalar bir yere götür düler beni kendileri xxxxx ama korkudan girmemişler neyse gittik ermenilerin yaşantı yerine orda bir tümülüse benze ufak bir tepe ayrıyeten 5 10 metre ilerisinde heykel hamile kadın heykeli akrabalar xxxxx xxxxx xxxxx sonra merdiven çıkmış bende merdiveni saydım 41 basamaklı merdiven aşağı inmişler indiklerinde bir adım atmışlar içeriden hep kuş tavuk horoz vs. hayvan sesleri geliyormuş bende girdim kendı kulaklarımla duydum korktum çıktım geri yukarı :D :D bu bir tılsım veya buyu olabılırmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
arkadaşlar ... xxxx ... merdiveni saydım 41 basamaklı merdiven aşağı inmişler indiklerinde bir adım atmışlar içeriden hep kuş tavuk horoz vs. hayvan sesleri geliyormuş bende girdim kendı kulaklarımla duydum korktum çıktım geri yukarı :D :D bu bir tılsım veya buyu olabılırmı
Bekçileri seni uzaklaştırmak için o sesleri çıkarmış olabilirler,Kendileri altından enerji aldıkları için korkutmuşlardır almayasın diye tabi gerçeklik payı varsa,Şahsen beklediklerine ben inanıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

SEVALİ

Kullanıcı
Sene 1992 gevaş ilçesi balaban jandarma karakol komutanlığında askerlik görevimi yapıyorum yoldündü köyünden meşhur defineci korucu var mezarcı kuzkıran geçinde nöbete çıkıyoruz beraber rakım 2235 mezarı açtım yılanlar sardı beni diye başlıyor vsvsvs...

SEVALİ

Kullanıcı
Ah o mercan kefalleri akdamar adası yokmu balcı Behçet gölün batı yönünde inköy artos dağı balaban mezrasında kardeşi şehit olan bakkal islam abi bana hediye ettiği boğazlı kazağı hala saklarım nasıl unuturum yoldöndü köyünden münübüsçününün kuzu kestiğini nasıl unuturum sağ olasın var olasın Demirkıran...

SEVALİ

Kullanıcı
Kardeşim Demirkıran kusuruma bakma özürdilerim Van değince ikinci memleketin o zamanlar in köye balıkçı tekneleri ile gitmiştik bir vadinin içinde göl ile bütünleşmiş cennetten bir yer idi sanki ha birde Van gölü canavarı Akdamar adasında betimlemelerde vardı in köylü tekneci balıkçı biz odun tomruğu sandığı sandık arkadaşımın teknesini batırdı diye anlatmıştı o yılda sular çok yükselmiş Edremit ilçesinde devlet parasız okulu sular içinde kalmıştı vsvsvs.