Bilgi Ve Tecrübeleriniz Işığında Yardımcı Olursanız Sevinirim. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bilgi Ve Tecrübeleriniz Işığında Yardımcı Olursanız Sevinirim.

MAVRAN

Super Moderatör
Sanırım eklemiş oldugunuz yeni resimlerle güzel yorumlar alacaksınız. Ancak gördüğüm güçlü Horasan kayaların var olduğu işçilik çok ağır burayı çözebilmek bilgi ve beceri sizde varmı bilemem . Statüsü yüksek birileri var ancak çok mükemmel yapılmış eğer doğru girişi bulamazsanız boşa enerji harcarsınız. Daha farklı işaretler civarda mutlaka olmalı. Sizi buraya yönlendiren sebeb ne idi buranin bir hikayesi varmı.
Diğer bir konu en başta baylastıgin resimde özel resimler var ustalardan birine yaz rica et silsinler isterseniz.
ALLAH Yardımcımız olsun.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
oncelikle bolgenin statigrafisini bilmemiz gerek resimlerin hepsini goremiyorum bazilarinda mactra Gastrapod fosililleri goruluyor buda gol e cok yakin oldugunuzu anlatiyor guney doguya bakan magara sormusdum dereden yukari cikarken canak gibi bir yer olmasi lazim magaraniz orda olacak ayrica siyah ve kirmizimsi toprak li yeri bulun.

cevahir

Kullanıcı
ustam. çevrede göl yok fakat mevkinin su yönünden bi sıkıntısı da yok. dere doğuya doğru bakıyor ve güney istikametinde devam edip yaklaşık 100-150 metre ilerisinde çanak gibi kapanıp bitiyor. en kısa zamanda orayı fotoğraflayıp, buraya atarım. çok teşekkür ederim saygılarımla

cevahir

Kullanıcı
bundan 2 sene önce, hiç yere bakmadığımdan bi av gezisinde, çıkmış olduğum ağaçtan aşağı bakınca oymaları fark ettim. daha bi ay önce biraz uğraşıp böyle bi yapıyla karşılaşınca bu işlerin bu kadar basit olamayacağına kaanat getirdim. önce siz ustaların görüş, tecrübelerinden ve yönlendirmelerinden faydalanmak gerektiğini, daha kapsamlı görenlere danışmak gerektiğini anladım. saygılarımla

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
dogrudur kardesim heleki suan ugrasacaginiz yere iş makinesi sart maddi manevi guc sart cok iyi cubuk ve cihazlar ve oparetorleri sart bunlari goz onunde bulundurark baslayin yoksa kendinizi cok yorarsiniz ulasamazsiniz.

cevahir

Kullanıcı

cevahir

Kullanıcı
DÜNKÜ GEZİNTİDE YENİ FARK ETTİĞİMİZ Bİ BAŞKA YER.

cevahir

Kullanıcı
sabah yayınladığım aşağıdaki oyma ve resimleri daha önceki günlerde yayınlanan 3 oymadan 1. oymaya aittir. çevresi temizlenerek fotoğraflanmaya çalışılmıştır. dikkat çekmesi için üzeri örtülmüştü
güncel fotosu -YENİ FOTOSU

ESKİ FOTOSU
daha önce gün foruma yüklenen 3 oymadan 1. ci oyma olarak gösterilen eski fotosu

metin77

Kullanıcı

Son resimde daha derine inmen gerek. Ama inmek ezbere degil cubuklar yada bir dedektorle bosluk tunel bulunup oyle inilmesi gerek.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi