bilgi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

bilgi

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
здравейте колеги, нов съм в хобито и искам да попитам някой може ли да помогне с документация или информация за България, особено за Свиленград, Любимец или Харманли и околните села. Благодаря ви предварително
Zdraaviyte bratan dobro pozhalovat . Pajalusta a wto xocish? Mnoga dokumantasyon yestli nu kak vy xocish? İzdes fisye turuyeski gavarit. Vy skaji minya wto hocesh? Siposibo vam. 👍

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yok belge bilgi istiyor ama neyle alakalı olduğunu söylememiş. Söylese ona göre cevap vericem. Anlaşırım onunla 😂😂😂
ya Roni gene mesajların tamamını okumamışsın. Lacivert ustam tercüme etmiş.
"Bulgaristan, özellikle Svilengrad, Lyubimets veya Harmanli ve çevre köyler hakkında dokümantasyon veya bilgi konusunda yardımcı olabilecek var mı" diyor

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
ya Roni gene mesajların tamamını okumamışsın. Lacivert ustam tercüme etmiş.
"Bulgaristan, özellikle Svilengrad, Lyubimets veya Harmanli ve çevre köyler hakkında dokümantasyon veya bilgi konusunda yardımcı olabilecek var mı" diyor
Tamam onu anladım da abi ne ile alakalı onu belirtmemiş. Eşkiya mı işaret mi tarihi noktalar ve uygarlıklara ait kültürel işaretler mi. Volcan dede yine anlarım 🤷‍♂️
Siz niye beni anlamak istemiyorsunuz 😂👍

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Tamam onu anladım da abi ne ile alakalı onu belirtmemiş. Eşkiya mı işaret mi tarihi noktalar ve uygarlıklara ait kültürel işaretler mi. Volcan dede yine anlarım 🤷‍♂️
Siz niye beni anlamak istemiyorsunuz 😂👍
harita ya da belge demiş daha ne desin :)