Bilgisi olan yazabilir mi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bilgisi olan yazabilir mi

gıral

Vip Üye
Ustam sizin yorumunuza mı şaşayım yoksa 3 gündür verdiğimiz cevabların bir arpa boyu kadar ilerleme olup olmadığına mı?
İkincisi biz orayı burayı oynatsın demedik sadece bizim dediğimiz taşı istediğimiz şekilde incelesin dedik. Siz değirmen taşı gördüğünüzde napıyorsunuz altına daha doğrusu her iki yüzüne bakmadan mı işlem yapıyorsunuz. Bu nerede görülmüş bana ilginç geldi. Evet bu işler zamanla ilerler ve benim gördüğüm zamanla ilerleyen her iş SIFIR çekmiştir. İşi bu konuda özellikle uzayıpta selamete varan bir kişi varsa buyursun söylesin sizde dahil. Benim bir acelem yok size niye acele gibi geldi ben onu anlamadım. 3 gün sonra toplamın karşılığı olaraktan bir soru sormamız mı size acele geldi. Bi yorum yapılıyorsa ustaların istekleride karşılanmalı ki iş yürüsün. KArşı taraf nasıl ki bilgi istiyorsa ustalarda bilginin neticesinde görsel ve bazı sorulara cevap ister. Benim soru sorma hakkım yokmuş gibi bir yaklaşım olmuş sizin ki. :)
usta tabiki sormak sizin endoğal hakkınız
yorumlarınızın neticeye kavuşup kavuşmadığını görmek bilmek hakkınız
takdir edersinizki ha diyince olmuyor
kimbilir oyer nerede adam nerede
demek isdtediğim buydu konuaçıldı ama bilgi alışverişinde bulunuldu hemen icraata nerden geçilsin
haa dersen ben adama gaz veriyorum obaşka🤣
biran önce işebaşlasın ozaman tamamdır

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
usta tabiki sormak sizin endoğal hakkınız
yorumlarınızın neticeye kavuşup kavuşmadığını görmek bilmek hakkınız
takdir edersinizki ha diyince olmuyor
kimbilir oyer nerede adam nerede
demek isdtediğim buydu konuaçıldı ama bilgi alışverişinde bulunuldu hemen icraata nerden geçilsin
haa dersen ben adama gaz veriyorum obaşka🤣
biran önce işebaşlasın ozaman tamamdır
İcraat değil bizim istediğimiz. ne yaptığından kastımız söylenen alanda diğer unsurların incelenip incelenmediğidir. yoksa mahseni mezarı duvarı kayayı mağarayı açtımı diye sormuyoruz bu zaten etik olmaz ve kurala aykırıdır, bir nevi kötü teşviktir. Bizim gayemiz istenilenlerden ötürüydü. MEsela ben yukarıdaki çalıyı kesip orayı resimlemesini istedim bir başka ustada benden sonra aynı noktayı görüp söyledi. Ben o bitki kesildimi görseli alındı mı alınmadı mı onu sorma maksadı ile ne yaptığını sordum. Emin olun mesafe kendisine yeterince yakın bir alanda yani 50-100 km uzağa gidip gelmiyor. Bozdağların baktığı her yer ara ara yerleşim alanıdır. Bozdağdan Dibek dağına gitsin de demedik :)

Bir diğer husus ya bu yerin nasıl bir yer olduğunun kendisi dahil kimse farkında değil yada önemsenmiyor :)

Catres

Kullanıcı
Ben size birşey sorabilirmiyim? Siz bu kadar ustanın yorumundan sonra ne yapabildiniz? Ben sizden yana hiç bir eylem göremedim. Sana can alıcı noktaları tarif ettiğimiz halde geçerli bir tepki göremedim. Yani siz ne dunumdasınız yer ne konumda. Bundan bi haberiz. Şunu yaptım bunu yaptım yada yaparım da yok sadece beklediğiniz şey yorum. Bu kuru bir arayıştan ibarettir
Usta senin bana göstermiş olduğun bir kaç şey var ilk firsatta oraya gidip onlara bakmak olacak ben size resimleri attığımda daha yeni cekilmisti şuan gelen yorumları değerlendirip tekrar yere gidip bir araştırma yapmak olacak bu arada İzmir'de olup bu işten iyi anlayan tanıdık varsa buyursun gelsin beraber gidelim

Catres

Kullanıcı
Aradigin şey orayı işaret ediyor. Kaya üzerindeki işaretleri çizmedim. Gidip o noktayı yakından çekersin ayrıntılı detaylandiririz. Siz başka bir şey arıyorsanız bilemem
Tesekkurler gittiğim zaman ayrıntılı bakacağım

Catres

Kullanıcı
Ustam sizin yorumunuza mı şaşayım yoksa 3 gündür verdiğimiz cevabların bir arpa boyu kadar ilerleme olup olmadığına mı?
İkincisi biz orayı burayı oynatsın demedik sadece bizim dediğimiz taşı istediğimiz şekilde incelesin dedik. Siz değirmen taşı gördüğünüzde napıyorsunuz altına daha doğrusu her iki yüzüne bakmadan mı işlem yapıyorsunuz. Bu nerede görülmüş bana ilginç geldi. Evet bu işler zamanla ilerler ve benim gördüğüm zamanla ilerleyen her iş SIFIR çekmiştir. İşi bu konuda özellikle uzayıpta selamete varan bir kişi varsa buyursun söylesin sizde dahil. Benim bir acelem yok size niye acele gibi geldi ben onu anlamadım. 3 gün sonra toplamın karşılığı olaraktan bir soru sormamız mı size acele geldi. Bi yorum yapılıyorsa ustaların istekleride karşılanmalı ki iş yürüsün. KArşı taraf nasıl ki bilgi istiyorsa ustalarda bilginin neticesinde görsel ve bazı sorulara cevap ister. Benim soru sorma hakkım yokmuş gibi bir yaklaşım olmuş sizin ki. :)
Ustam senin yorumlarından sonra zaten fikirler hemen değişti çok guzel yorum yaptın şuan bayram oraya benim gitmem için bir zaman ayarlamam gerekli gittiğimde daha detaylı inceleme yapacağım ve bana İzmir'de olan varsa buyursun gelsin bu işten anlayan bennpek anlamıyorum ama sizin desteğiniz ile birşeyler yapmaya çalışacağım

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam senin yorumlarından sonra zaten fikirler hemen değişti çok guzel yorum yaptın şuan bayram oraya benim gitmem için bir zaman ayarlamam gerekli gittiğimde daha detaylı inceleme yapacağım ve bana İzmir'de olan varsa buyursun gelsin bu işten anlayan bennpek anlamıyorum ama sizin desteğiniz ile birşeyler yapmaya çalışacağım
Kusura bakmayın bizim ekibimiz de yani ekipten kastım sitemizdeki yönetim ve oluşum kadrosun da hiç kimse böyle birşeye tenezzül ve teşebbüs etmez. Bu teklifiniz kurallar gereği ısrarı halinde ban sebebidir. Ben sizin kötü niyetiniz olmadığı kanaatindeyim. Ne siz böyle bir teklif yaptınız nede biz böyle bir teklif aldık sayalım konu burada kapansın. Biz yine de size aktaracaklarınız hususunda elimizden geleni yapalım biizniALLAH. Selametle. 🤚

Catres

Kullanıcı
İcraat değil bizim istediğimiz. ne yaptığından kastımız söylenen alanda diğer unsurların incelenip incelenmediğidir. yoksa mahseni mezarı duvarı kayayı mağarayı açtımı diye sormuyoruz bu zaten etik olmaz ve kurala aykırıdır, bir nevi kötü teşviktir. Bizim gayemiz istenilenlerden ötürüydü. MEsela ben yukarıdaki çalıyı kesip orayı resimlemesini istedim bir başka ustada benden sonra aynı noktayı görüp söyledi. Ben o bitki kesildimi görseli alındı mı alınmadı mı onu sorma maksadı ile ne yaptığını sordum. Emin olun mesafe kendisine yeterince yakın bir alanda yani 50-100 km uzağa gidip gelmiyor. Bozdağların baktığı her yer ara ara yerleşim alanıdır. Bozdağdan Dibek dağına gitsin de demedik :)

Bir diğer husus ya bu yerin nasıl bir yer olduğunun kendisi dahil kimse farkında değil yada önemsenmiyor :)
Usta yer zor biryerde değil sadece 1 köy var yakınında bende zaten kafamı karistiran bu yerin nasil bu zamana kadar farkedilmemesi oldu dur bak ben sana simdi Kaya'nın net değil ama yerin başka bir acısını atacağım daha once çekmiş olduğum burası biraz uğraş istiyor tek başıma ne kadar ilerleyebilecegim hep beraber görürüz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-11-17-59-30-65_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181.jpg
    Screenshot_2022-07-11-17-59-30-65_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181.jpg
    155 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2022-07-11-17-59-26-68_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181.jpg
    Screenshot_2022-07-11-17-59-26-68_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181.jpg
    488.1 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2022-07-11-17-59-23-36_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181.jpg
    Screenshot_2022-07-11-17-59-23-36_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181.jpg
    459 KB · Görüntüleme: 10

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Usta yer zor biryerde değil sadece 1 köy var yakınında bende zaten kafamı karistiran bu yerin nasil bu zamana kadar farkedilmemesi oldu dur bak ben sana simdi Kaya'nın net değil ama yerin başka bir acısını atacağım daha once çekmiş olduğum burası biraz uğraş istiyor tek başıma ne kadar ilerleyebilecegim hep beraber görürüz
Yerin izmir olduğunu söylemene gerek yok bunu tahmin etmiştim zaten, bergamadan tut karşıyaka sahile ordan tut pınarbaşına sütçülere hatta ordan kemalpaşaya kadar görebileceğin yerler bunlar. Kemalpaşadan tire efese kuşadası yakınlarına kadar gider

yerin nasıl keşfedilmediğini bilmiyorum ama siz üstünde durun derim.

TRUVA

Admin
Kardeş @ADIYAMAN ustamız benim çizmedigim yeri çizmiş giriş ve hedefin söylediğim taraftır. Oradaki oymanin sağ bölümünü karşısını söylediğim kayanın her tarafını arka bölümünü sağında kalan alanı vs. Bol resimle