bir dostumun yeri......yeni bir alan 4 | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

bir dostumun yeri......yeni bir alan 4

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: bir dostumun yeri......yeni bir alan 4

tek açıdan bakmak ,olmayanı var gibi verebilir,olanıda yok gösterir.
ustalarımız emek veriyor ama,sen biraz ağır gidiyorsun. resimler varsa ,yüklemelisinki, o kayanın çevresini tam olarak görülsün ve gizemi anlaşılabilsin.
ersan ustanın tarifi,sanırım cantar ve aliveli ustalarımızın işaret ettiği yer. ustalarımızın tavsiyesine kulak ver.orayıda ihmal etme.

sağlıcakla...

hay Allah razı olsun ikizceli ustam. çok güzel anlatmışsınız.

biz destanlarca yazsak dahi şu an görünen bunlardan ibaret. gördüklerimiz şu an için sınırlı olduğundan bizler yanılabiliriz. istemeyerek cipskolik i de yanıltabiliriz. sana son noktan burasıdır diye biz işaret etmektense , sen kasalar için tektekçi tipi orta ayar bir makina, mahzenler için ise derini gören bir makina kullanasın ki nerden giricen, nasıl giricen, nasıl çalışacan, nasıl bir yerle karşılaşacan, aradığın variyet sana tariflenen yerdemi? bunları cih-azla tasdik et. cipskolik, biz gereken yere imzayı attık. sen de mühürünü kaşesini bastır.

cipskolik

Kullanıcı

Değerli ustam çıplak kadına sarılmış yılan anlamı nedir fotolar mevcut ama yükleyemiyorum saygılar

resimleri neden yükleyemiyorsun? yüklemene engel olan sebep ne? boyutu mu? herşeyin çözümü var.[/QUOTE]

değerli ustam benim pc sorunlu biraz aslında cantar ustamda fotolar mevcut o kunuyu atladı yada yoğunluktan ilgilenemedi cantar ustam 2 dk ayır bu kardeşine yahu

cipskolik

Kullanıcı

tek açıdan bakmak ,olmayanı var gibi verebilir,olanıda yok gösterir.
ustalarımız emek veriyor ama,sen biraz ağır gidiyorsun. resimler varsa ,yüklemelisinki, o kayanın çevresini tam olarak görülsün ve gizemi anlaşılabilsin.
ersan ustanın tarifi,sanırım cantar ve aliveli ustalarımızın işaret ettiği yer. ustalarımızın tavsiyesine kulak ver.orayıda ihmal etme.

sağlıcakla...

ikizceli ustam yorum için çok teşekkür ederim ustam emin olun yapılan yorumların hepsini not almaktayım çalışmalarım tamamıyla burda yapılan yorumlara göre olacak foto meselesine gelirsek benin pc foto yükleyemiyorum boyutlandırdığım halde olmuyor burdan foto indiriyorum çizim yapıyorum bazen yükleyebiliyorum çoğunlukla yükleyemiyorum saygılar ustalarım

cipskolik

Kullanıcı

değerli ustalarım oturan karşıya bakan bi köpek var sanırım burda

cipskolik

Kullanıcı

değeli ustalar bu boşluklar nedir?

üsteki parçalar sanki emaneten bırakılmış gibi duruyor sanki sağlam bir kaç darbe alsa düşecek gibi siz ne dersiniz ustalar

Son düzenleme:

cantar

Vip Üye

HAMİLE KADIN haricinde ne görüyorsunuz ...........