Bir Evimiz Var ve Garip şeyler yaşıyoruz yardımı olabilecek bir kimse varsa çoks eviniriz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Evimiz Var ve Garip şeyler yaşıyoruz yardımı olabilecek bir kimse varsa çoks eviniriz

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Bir Evimiz Var ve Garip şeyler yaşıyoruz yardımı olabilecek bir kimse varsa çoks eviniriz

işin çok zor,,, neden zor? çünkü burayı tam tarif edemiyecek kadar muhite ve olaylara yabancısın. bu sıkıntı yaşayan yakınlarına gerçekten yardım etmek istiyorsan herşeyden önce burayı ve durumları çok net öğrenmen şart.

redevil49

Kullanıcı
Cevap: Bir Evimiz Var ve Garip şeyler yaşıyoruz yardımı olabilecek bir kimse varsa çoks eviniriz

harbici ustam martın 7 sinde bu eve gideceğim ama bu iş sandığımdan genişmi bütün köyü araştırmak lazımmı yoksa sadece araziyimi araştırmalı.oa göre gidince araştırmaya başlayayım yol gösterirseniz sevinirim ustam...

Deathless01

Kullanıcı

Bahsettiğiniz yer korunuyor yani tılsımlı? Sizce neden korunuyor olabilir? Neyi koruyorlar? Bölgeyi kroki olarak çizerseniz daha ayrıntılı olur.bu ağacın yanından kavis yapan yolu kuyuyu ve çeşmeyide krokiye eklemeyi unutma

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

harbici ustam martın 7 sinde bu eve gideceğim ama bu iş sandığımdan genişmi bütün köyü araştırmak lazımmı yoksa sadece araziyimi araştırmalı.oa göre gidince araştırmaya başlayayım yol gösterirseniz sevinirim ustam...

Anlattığınız olaylarin yaşandığı cevrede size ilginc gelen herşeyin resmini cekin.farkli ağaçlardır taslardir cesmedir duvardir ne varsa guzel sekilde resimle.evin tum bahceyi gorebilcek sekilde resimle.

Sonra köye yayil, yayilki sende koyde baska ne vardi denildiginde hee usyam oraya gitmedim dereyi gormedim kopruyu gormedim demeyesin.

Guzel guzel gez buradan edindigin veya kendi bildigin düşündüğün herseyi incele, agac Çeşme kuyu vs..

Sonra vay ben oraya gitmedim bidaha kimbilir nezaman giderim diye ahh etme.

Sonrasını ustalara bırak.

Kal sağlıcakla.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

burası ermeni köyüdür tılsım sorulmaz köyün mezarlığındaki sarıklı mezarlar duruyormu

Deathless01

Kullanıcı

Calkaya usta "tilsim sorulmaz" derken neyi kasdettiniz?

nişancı

Kullanıcı

eviniz galiba yol çatalında:) çalkaya ustamda iyi sormuş ha

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ermeni işin içinde oldumu tılsım mutlaka olur yeni doğmuş çocukların kafasına çivi çakılıp kuyuya attıkları olmuştur bu kadar haindirler tılsım konusunda