Bır koltuk ısaretı bırde ustundeku murc ve asayadoru kanalı

ersan

Admin

burasida yakin cekim murcun birde asaya doru kanali

buda ust yan sa taraf cekimi birde kolta oturdi yerde bir ucgen isareti var
burasi da unu bakti yer

bu yerde oturdi yeri ayaklarin arkas1 iktane ve isareti birisinde V iki guzu var yere doru bakiyor birisie yaslanmis kapak tasina doru bakiyor

burasi da uzak cekim

burasi da dikatimi ceken yamanmis gibi duran bir tas

bu yerde arka tarafi

burasi da sol tarafi

burasi de sag tarafi

bu yerde sog ust cekim

3 cu resmin ayan cekimi burasi cok buyuk bir cam ormanli kasrsisi tam benim nokta yaptim yerde tepede yel un deymeni varmis ta yeri biler beli
urtulu tumulus gibi duruyor hem etraflarda eski bizans yerlesim yerleri var.

Son düzenleme:

ersan

Admin
Cevap: Bır koltuk ısaretı bırde ustundeku murc ve asayadoru kanalı

ustalar1m bir sorum olacak sizlere video nasil yuklenioyor necinse bir tasta iki nal isaretini videoya cektim biri buyuk biride kucuk resimlerim de var ama okadar net beli olmuyor yanindada kapali marasi var galibayi bana bir sayt yolayin olabilirse vodeoyo yuklemeye.

nusret54

Kullanıcı

Güzel kardeşim buna sen koltukmu diyorsun burası koltuk değil k.bakma ama yanılıyorsunuz cekicten çıkma değil burası.

ersan

Admin

slm nusret54 kardes bu tas traslanmis buna insan eli deymis otrurma yeri var oturdi yerde de ucgen var bu taslan oynanmis bu yerin bakti yere doru zamaninda dere varmis 1918 ci senewye kadar bu dere akarmis sonra buradan 54 km uzaklikta yunune yazovir yapmislar tam bakti cam ormanlin icinda mezarlar var ,,tumsek ,,mezarlar.kardes hayata bu isaret doal olamaz hic dikatini cektimi o sol taraftaki tas horasanlan yapistirilmis.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

nusret arkadaşa katılmaktayım. bende benzetemedim. benzetmeye çok çalışsam dahi benzetemedim.

internete koltuk taşı yazınca bakın neler çıkıyor. ?

koltuk böyle olmalı,

yada en az bunun gibi olmalı,

bunu da ağa usta için ekliyorum, ağa0074 bir baksın bakalım bir yerden çıkarabilecek mi bu taşın yapısını, ;)

ersan

Admin

slm HARBICI ustam bende bunlardan cook ta iyileri var ama vakitim yok bunlar bisey deyil.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

slm HARBICI ustam bende bunlardan cook ta iyileri var ama vakitim yok bunlar bisey deyil.

doğrudur ersan ustam. inşallah sizlere ççok daha güzellerini bulmak ve de çözmek nasip olur.

ama koltuk diyip eklediğin çokta koltuğa benzemiyordu. bende bunun için resimleri ekledim. peki benim eklediğim resimlere benzer yerler ve koltuklar varsa onları yayınlarsan neyin ne olduğu anlaşılır. bak benim eklediğim koltuklarda benzetme yapmana gerek yok bakınca hemen koltuk dersin zaten. ama ben senin eklediğin resimleri hiç burası budur dediğine benzetemiyorum. benmi göremiyorum muhterem ustam?

ersan

Admin

merhaba ustalar ben bu koltuk tasina oturdum karsisi cam ormanli zamaninda cok eski yerler var kazik 2ki yer var kup parcalari da var zamaninda benden unce davranmislar hediyesi ucmus.orada yapistirma gibi duran bir tas var o nedir .