Bir Süre Aranızda Olamayabilirim. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bir Süre Aranızda Olamayabilirim.

Meraklı001

Kullanıcı
Kısa süre önce siteye üye olmama ramen siz ve sizin gibi ustaların yorumları ve bilgileriyle bir seyler ögrenmeye çalışıyoruz umarım kısa ayrılık ardından dönersiniz ve yorumlarınızı takip ederiz.allah saglık afiyet versin

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
Ustam Allah işini gücünü rast getirsin görüşmek ümidiyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili dostlarim, Abilerim Kardeşlerim ilgi ve alakanız ve samimi duygularinizdan dolayı çok teşekkür ederim. Zaman bazen bize yetmez ya hani deriz gün bıraz daha uzun olsaydı işte banimki o misal. Artık gün yetmiyor. Zaman az, yapacak işler çok. Hakkınızı helal edin aslında sizlerden ayrı kalmak beni bir hayli üzüyor ancak inanin yapacak birşeyler yok keşke olsada yapsam. Ancak dua edin belki yakinda sizlere bir video baylaşırım. Belki kim bilir o zaman aranızdan temelli ayrılırım :D:D:D şaka şaka ben sizden asla ayrılamam.
Bu arada bu sabah telefonum çaldı hiç açmak istemiyordum birazda rahatsizdim (mevsim hastaliklar önemli değil.) İstemeden de olsa telefona uzandım, birde ne göreyim Sevgili Abim İKİZCELİ Arıyor. Anında bütün hastalığın geçti bir anda atom gibi oldum. Abi cok tesekkur ederim Sağol beni mahçup ettin ben seni aramaliydim hakkını helal et saygilar. Ellerinden öperim.
ALLAH Yardımcımız olsun.

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili Dostlarım, Abilerim ve kardeşlerim 1 ay gibi kısa bir süre oldu aranızda yoktum sizleri ne kadar özledim bilemezsiniz. Bu yok olduğum süre içinde inanın çok yoğun günler yaşadım çok acılar yaşadım. Şimdi ist. Sabiha Gökçen hava limanından Kocaeli ye hareket halindeyim Memleketimden Çok sevdiğim Teyzemin cenazesinden dönüyorum dilerim MEVLAM başka acılar yaşatmaz. Ancak doğduğumuza inandığımız gibi ölümümüze de inanıyoruz Birgün hebimiz bu son ile karşılaşacağız RABBİM İmanlı gitmeyi Nasib etsin. Amin.
İnşallah bundan böyle daha sık görüşürüz. ALLAH'A emanet olun.

Meraklı001

Kullanıcı
Senin aramızda tekrar görmekten mutluluk duyarız.bu arada basıniz sagolsun mekanı cennet olsun

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi