Bir Vaka Daha! Dolandıricıliğa Dikkat... | Define işaretleri ve anlamları

Bir Vaka Daha! Dolandıricıliğa Dikkat...

MAVRAN

Super Moderatör
img-20161031-wa0004-b76b1.jpg

screenshot2016-10-31-17-27-48-8811f.png

screenshot2016-10-31-17-25-46.png

Evet arkadaşlar işte bize gerçek diye yutturulmaya calişilanlar, biraz toy olsak ve de paramız olsa va aç gözlü olsak bu tuzağa düşmemek elde değil aman dikkatli olalım her an her yerde önümüze çıkabilirler. Kendimiz bulmadığımız her şeye şüpheyle yaklaşın. Uzak durmakta fayda var desek yeridir. Özellikle yeni başlayan kardeşlerim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
tarihi değerde olan hiç bir buluntu sizlere ulaşmaz.
ya sahtedir ya da değersizdir ve bir çok elden geçmiş ve en son size gelmiştir. bu gerçeği unutmadan hareket edersek üzülenlerden olmayız inşaallah.
sağ olasın Mavran ustam.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Bunlar en basit olanları daha neler neler var ustam her zaman olduğu gibi bu gibi durumlarda polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkar alıcı olarak gözüküp yakayı ele verdirmek diğer gariban veya senelerce parasını alnının teri ile kazanmış bilinci olmayan kişileri kandırmayı ve o emeğin terim parasını nasıl yemeyi düşünürler onun için en çok kizdigim bu işler elime dusmesinler açıkçası polise bile gerek kalmaya bilir

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
28 kardeşim bu resmi bana yollayan arkadaşa şunu söyledim bana vermek istediğiniz barcaları asit testine koyarım eğer sahte çıkarsa söyle arkadaşına diline asit damladırım dedim kendine güveniyor iee gelsin dedim adam kayıp.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
28 kardeşim bu resmi bana yollayan arkadaşa şunu söyledim bana vermek istediğiniz barcaları asit testine koyarım eğer sahte çıkarsa söyle arkadaşına diline asit damladırım dedim kendine güveniyor iee gelsin dedim adam kayıp.

elimdeki malın gercek oldugundan emın olsam, böyle bir teklif karşısında ne olur ne olmaz, bunuda yapan gevur olurya malzemeyi kalıtesız kullanmıştır, dilimizden olmayalım der, vaz gecerdım. :D :D
şaka bir yana uyarı ve resımler ıcın tesekkur ederım abi.

Kervan07

Admin
mavran ustam genelde bu işden anlamayanları dolandırıyorlar. nette her gün gördüğümüz için gözlerimiz alışkın artık hangisi sahte hangisi gerçek çok cabuk ayırt edebiliyoruz.bazıları varki özellikle bulgarların,gerçeğinden ayırt etmek için uzman gerekiyor.