Birazda Göz Banyosu Ben Yaptırayım...:) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Birazda Göz Banyosu Ben Yaptırayım...:)

Gitti

Kullanıcı
Site yakında bu vb konularla dolucak inş.
Asiavcı ustayla başladı bu akım dün ve bugün devamı geliyor maşallah .)))
Sıra ersan babada.
Tüm bulgaristanı ve roma tarihini söktü cıkardı ama bi kare foto koymadı şuraya.)))

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
USTAM çok yaşa emi nedense bu akşam hiç güleceğim yoktu HİTİTLİ Ve sana çok güldüm ALLAH ta sizi güldürsün resmi olduğu gün gibi aşikar hem hem de kaçkere resmii -çekilmiş
Dragon kardeşim Allah (cc) tebessümünü daim etsin de..
Resmi olduğunu nerden anladın?
İzin belgeleri varda bizmi göremiyoruz? Burda resmiyetle ilgili ne bir foto nede bir beyan var. Resimlere tekrar tekrar bakıyorum gözden kaçırdığım bir şey varsa aydınlatırsan sevinirim. Teşekkürler.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Dragon kardeşim Allah (cc) tebessümünü daim etsin de..
Resmi olduğunu nerden anladın?
İzin belgeleri varda bizmi göremiyoruz? Burda resmiyetle ilgili ne bir foto nede bir beyan var. Resimlere tekrar tekrar bakıyorum gözden kaçırdığım bir şey varsa aydınlatırsan sevinirim. Teşekkürler.
Güncel

DRAGON-34

Kullanıcı
İyi akşamlar Sayın ustam definecilik adına bu işleri ciddi yapanlardan kim resmi kazı yapıyor ki?Adı resmi ama ortada kazı izin belgesi neyin yok gerçekten resmi kazı yapan insanlarda genelde elinde üç beş kuruş parası olan köylü Mehmet efendi tarzı insanlar onlarda zaten birşey bulma şansına sahip değiller sen de bunu biliyorsun ---Buradaki fotolara gelince birkısmı resmi bir kısmı rahmani kazı olduğu aşikar -...Sana gelince beni korkkutduğunu söylemeden geçemiyeceğim kim olduğunu ne iş yaptığını bilmiyorum tahmin edersem ya arkolok sun ya istikbarat dan birisi hiç mühim değil ama memleketimizde malesef haram helali çok katlamış dürüstlük hayinlik olmuş veselam

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
İyi akşamlar Sayın ustam definecilik adına bu işleri ciddi yapanlardan kim resmi kazı yapıyor ki?Adı resmi ama ortada kazı izin belgesi neyin yok gerçekten resmi kazı yapan insanlarda genelde elinde üç beş kuruş parası olan köylü Mehmet efendi tarzı insanlar onlarda zaten birşey bulma şansına sahip değiller sen de bunu biliyorsun ---Buradaki fotolara gelince birkısmı resmi bir kısmı rahmani kazı olduğu aşikar -...Sana gelince beni korkkutduğunu söylemeden geçemiyeceğim kim olduğunu ne iş yaptığını bilmiyorum tahmin edersem ya arkolok sun ya istikbarat dan birisi hiç mühim değil ama memleketimizde malesef haram helali çok katlamış dürüstlük hayinlik olmuş veselam
Açıklamaların için teşekkür ederim. Ben ne istihbarattanım nede arkeolok. Sıradan bir esnafım, bu yüzden korkmana gerek yok.:)
Amacım sadece MEKÂNIN selametidir. Hassasiyetimizin yanlış anlamalara sebebiyet vermesi ise en son hatta hiç istemediğim bir durumdur. Kim yaparsa yapsın kaçak kazı kanun nezdinde suçtur ve bunun bahanesi yoktur. Bunu dile getirmek içinde illa resmi görevli olmak gerekmiyor, kanunlara saygılı TC vatandaşı olmak yeterlidir. Ne sen ,ne ben nede bir başkası, kendisinin ve ailesinin huzurunu, düzenini bozmak istermi? Tabiki hayır. Onun için bu konularda daha hassas olursak hepimizin menfaatine olur diye düşünüyorum. Bu arada konu sahibi arkadaşımızıda, asla itham etmek gibi bir niyetimin olmadığını belirterek, konunun benim açımdan kapandığını belrtmek istiyorum. Allah'a (cc)
Emanet Olunuz.
Komana

casa

Kullanıcı
tekrar merhaba arkadaşlar...

şimdi bir konu hakkında paylaşım yapmışız ama göürüyorum ki resmimi kacakmı diye herkez bir fikir beyan etmiş. şunu belirtmek isterim ki 20 yıldır bu işlerin içindeyim ve onlarca resmi kazı yaptım. tabikii muaffak olduklarımız ve olmadıklarımız mevcut. ama resmi kazı sonucunda devletimizin şartnamelerine göre bugüne kadar son 6 padişah haricinde cıkan veriler ve meteryaller dısında hiç bir şeyin ödeneği mevcut değildir. yada eski bir tuğla yapı vb ile karşılaşıldığında resmiyetin o gün içerisinde bittiğidir. bu konunun herhangi bir algı oluşturulmaması ve buraya koyduğum resimlerde aslında doğru nktalamaya vurgu yapmaktı. hani diyorlar ya 5 metrede mezarmı olur toprak değişmiyor çıkan taş doğal türü. burdada değişen bişey yoktu ve çıkan taş bir taş mezar olarak oraya konmuş ve güzel bir örnek teşkil etmesiini istedim..

saygılarımla...