Biz Eskiden... -1 | Define işaretleri ve anlamları

Biz Eskiden... -1

ECE07

Kullanıcı
İyi Seyirler.

ASI

Kullanıcı
Vayy be. Abi nerden baksan 15-20 sene öncesine bir kaç dakika içinde gittim geldim sayende. ALLAH razı olsun. Bir anda tebessüm ettim kendi kendime. :) çok güzel paylaşım çanak çömlek, uzun eşşek, yakar top, saklambaç vs...Teşekkürler.
Saygılarımla

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

uzun zamandır gördüğüm en güzel paylaşımlardan biri, müthiş, süper,, eline sağlık.
alper e katılıyorum, vay be dedim. vay be dedim. içlendim. yaşım genç olmasına rağmen, yeni çağın teknoloji çağı olmasına rağmen , gençlerin her türlü imkanı bulup her istediğini yapmasına rağmen, şu resimlerdeki birçok şeyi küçükken görmüş olup yinede onlar olsa, hiç bitmeseydi dediğim oldu.
eyw.

ECE07

Kullanıcı
Benim de içimden keşke hiç bitmeseydi o günler dedim. Çek yoktu, senet yoktu, kredi kartı yoktu ama SÖZ vardı, Tek çekim ödeme "HARMAN SONU". Ödemeler, Düğünler hep HARMAN SONUNU beklerdi. "ARESİN" diye bir oyun oynardık, KAÇAN VE KOVALAYAN. İki takım kurulur, rakibe 10 dakika süre verilir, sınır yoktu, biri yaylaya kaçar diğeri de bağ arasına kaçardı. Rakibin tümünü yakalayabildiğin anda oyun biter aksi halde oyun ertesi günü devam ederdi. Kazananın ödülü neydi derseniz? KOSKOCA BİR HİÇ, sadece KAZANMA duygusu. vs.vs. Eskiden hiçbir zaman bitmeyecek, unutulmayacak ve her zaman özlenmeye devam edecektir.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Menfaat yoktu,Adam gibi adam çoktu,İyilikler karşılıksız olurdu,İnsan insan olduğu için hoşgörü olurdu,ALLAH'ı bilen çoktu,Hayırda yarış olurdu,Şimdiye dönmek bile istemiyorum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Teşekkür ederim kardeşim içimiz burkularak eskileri yad ettik bizler hamdolsun o dönemleri yaşadık o hazzı tattık arkadaşlığın komşuluğun dostluğun en güzellerini... ya çocuklarımız onlar için onlar anlamasalarda üzüldüm.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Eline emeğine sağlık kardeşim. Valla ne yalan söyleyeyim çok duygulandım. Zaman gerçekten çok hızlı değişiyor ve gittikçe meteryalisleşen bu dünyaya katlanmak dahada zorlaşıyor. İçten ve samimi dostluk ise neredeyse bulunması mucizelere bağlı eşkiya gömüsü gibi. Bize neoluyor diye sormamız elzem.
Bu arada bende aslen Erzurum Narman danım. 93 muhaciri.