Bizimkiler muhalif diyor | Define işaretleri ve anlamları

Bizimkiler muhalif diyor

UFUK

Kullanıcı
suriyede muhalif denen yapı aslında muhalifliklerinin yanı sıra çatışmalardan arta kalan zamanda dedektörler le kazı yaparak çıkan eserleri satıp silah aldıklarını söylemişler acaba buna kim inanır bu eserleri o karışık ortadam da nasıl pazarlıyorlar anlamak mümkündegil.silah?silah?silah?silah?

şapkalı ;);););)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: Bizimkiler muhalif diyor

o yönde benimde duyumlarım var ustam uzak durmakta fayda var...

UFUK

Kullanıcı

o yönde benimde duyumlarım var ustam uzak durmakta fayda var...

aslında bu konuda ustam ülke olarak uzak durmakta fayda vardır dün gece istanbulda birkaç suriyeli onlarca vatandaşı avm lerde soymuş güven timleri bunları yakalamış t v kanalı bunlara göçmendiyor acaba kim söyletiyor yılbaşı gecesi 150 suriyeli taksim beyoglu nişantaşı civarında tacizden yakalandı basında tık yok birileri engelliyormu diyorum yada yayın yasagımı var bir oyun oynanıyor da biz bu oyunda hangi roldeyiz bunu bilmek lazım.

ŞAPKALI ;);););););)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

aslında bu konuda ustam ülke olarak uzak durmakta fayda vardır dün gece istanbulda birkaç suriyeli onlarca vatandaşı avm lerde soymuş güven timleri bunları yakalamış t v kanalı bunlara göçmendiyor acaba kim söyletiyor yılbaşı gecesi 150 suriyeli taksim beyoglu nişantaşı civarında tacizden yakalandı basında tık yok birileri engelliyormu diyorum yada yayın yasagımı var bir oyun oynanıyor da biz bu oyunda hangi roldeyiz bunu bilmek lazım.

ŞAPKALI ;);););););)

hangi rolde olacağız ki ustam ? her zamanki gibi piyonuz veya uşağız. hangisi gönlümüze yatıyorsa onu seçelim.

evet Suriye de çok çok ciddi anlamda bir yağma varmış. oradaki tarihi ve medeniyeti tamamen bitirmeye niyetliler.

bu kadar örnekler yanı başımızdayken çok çok uyanık olmanın vakti.

biliyorsunuz ki bop proje sınırları bizi de kapsıyor. halkanın son baklasıyız. şimdilik alt yapı ve zemin hazırlanıyor.

UFUK

Kullanıcı

önce halkı bol karbon hidratla beslemek lazım ne oldugunu anlayan anlasın.

ŞAPKALI ;););););)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

kıymetli ustam yeni dünya düzeni içinde türkiye ye de biçilen bir rol var malumunuz her şey bir plan dahilinde yürüyor sezdiğimiz kadarıyla benim olayları takip ettiğim kadarıyla türkiyenin pekte hoşuna gitmeyen plan ve proğramda olmayan bazı tertiplerin farkında bu tertip ve oyunları boşa çıkarma gayreti içinde olduğunu düşünmekteyim devletin veya hükümetin art niyetli ülkemizin felaketine rıza gösterir durumda ve niyette olduğunu asla düşünmüyorum dış düşmanlarımız olduğu kadar iç düşmanlarımızın da olduğu bir vakıa seni beni onu ötekini şucu bucu diye ayırıp kargaşa ve kaos çıkarma arap baharını ülkemizde de yaşatma gayretleri var çok dikkatli olmak ayrışmaya sebebiyet verecek tutum davranışlardan uzak durmak ülkemizin selameti bakımından önemi ortada soğukkanlılıkla karşılamalıyız tövbe istiğfar etmeliyiz biz ne isek idarecilerimizde odur yaradana sığınıp dua edeceğiz inşAllah mevlam ülkemizi her türlü tertip ve düzenden korusun vatanına milletine hayırlı idareciler nasip ve ihsan eylesin akibetimizi ve en önemlisi ahiretimizi hayr eylesin inşAllah...

UFUK

Kullanıcı

ustam olaylar öyle göründügü gibi degil türkiye tamamen bu oyunun içinde kendisi israil ve amerikayla beraber harekat ediyor birkaç yıldaha ipler elimde olsun tapınakcılara hizmet amaç başka bir olay yok.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

lacivert ustamın söylediklerine bende inanmak istiyorum , lakin bu bop projesi başkanlığı vs. gibi görevleri, amerika dan icazet partileri, her nevi güçlü ülkenin ajanları da dahil hepsine göz yumuşlarımız. bilinçsiz özelleştirmelerle kamu malının peşkeş çekilmesi, nasıl alındığını unutamayacağımız vatan toprağımızın, envai çeşit yabancıya satışına alt yapı hazırlanması, kadrolaşma ve örgütlenme faaliyetleri, her çeşit kurumun içindeki sızmalar, düşman basın kuruluşlarının bile bu yönetim kadrosuna yarenlik etmesi, her fırsatta iyi yada kötü reklamının yapılması, dış borç açıkları, gelir adaletsizliğine el atılmaması, vergi gelirlerinin hep belli bir kesimi kaynak olarak görmesi, katrilyonluk fabrikatörlerin zarar görünen gelirleri bunun yanında dar gelirlinin kredi , kredi kartı, sağlık sorunları da dahil garibanın hiçbir sıkıntısında devletin bu vatandaşlarının yanında olmaması, malum ülke şartlarında asgari ücretin komedi sayılacak 700 tl lik rakamlarda seyretmesi. bilinçli bir toplumsal infial faaliyetine zemin değilmi? bu ülkede ayrımı halkın kendi kendine çıkardığını falan mı sanıyoruz? düne kadar kutsal saydığımız herşeyin bize unutturulmak kötü gösterilmek istendiği günlerde.

bunlar 1 dakikada aklıma gelenler. kafamı toparlasam kimbilir daha neleri sayardık. her güzelin bir kusuru olurda. bunlar 1 değil 10 değil 100 değil. hangisini sayalım. ben bunları hatırladıkça bütün iyi niyetimi, bütün desteğimi yitiriyorum . malesef. senaryonun bundan sonraki sahneleri de belli aslında da yine de düşünmek bile kötü.

oskar

Kullanıcı

s.a

Sömürgenin yeni adı BOP,
bizleri ise beyaz zenciler olarak görüyorlar.

(hükümette ,damat ferit hükümeti olunca işlem tamam)

UFUK

Kullanıcı

s.a

Sömürgenin yeni adı BOP,
bizleri ise beyaz zenciler olarak görüyorlar.

(hükümette ,damat ferit hükümeti olunca işlem tamam)

arkadaşım menfaat uguruna insanımız beyaz da oluyor siyaha da makam mevki para buna enbüyük sebeb güç kimdeyse onun yanında gibi görünen güç gidince yok olan bir bir gürüh oluştu 80 den sonrası döneme bakarsak ne ler oldugunu görürüz inanç burada sadece insanımızı bir aldatmaca olarak kullanılan bir obje olmuştur akdamara haç asanlara yardımcı olanların neye inandıgına iyi bakalım gerisi hikaye dir görünen köy kılavuz istemiyorda silah?silah?silah?silah?silah?.

ŞAPKALI;););););) sadece allah tan korkarım