bölge haritası

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: bölge haritası

bu çerçeve içindeki işaretleri ben tam olarak bilemiyorum bu tam uzmanlık gerektiriyor, bu çerçevede kapalıda yılan işareti şifrelemesi dahi var, çeşme var, iki ayrı yeraltında medeniyete giriş işaretleri var bunlar yan yana duruyor ama bana göre ayrı yerlerde olmalı ve ölçüleri nasıl şifrelenmiş bu çerçeve içinde öğrenmek isterdim, harman yeri işareti mevcut. kıranlar şeylerine kına yaksınlar çünkü üçün birini buldular oda nahhhh. hoşçakalın

A21MEDLi

Admin

bu resmin buluduğu mıntıkaya yakın bi yerde nehrin çatalında 2 kilise var.

bydark

Kullanıcı

degirmenci on numara bir yer cokta guzel malı var,aynısına benzer bir işarette calısma yaptım,bunların hemen yanında kiliseye benzer cok kucuk bir yapı olacak,mesela 5*3 metre gibi,varsa yanında bahsettigim yapı elinle koymus gibi her bir seyini aldırayım sana...

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

bydark bu resime bir arkadaşım gitti ben çevresinde kilise varmı bilmiyorum ama yer altında saray yavrularının olduğunu şifrelediği aşikar, bursa bölgesindeymiş şimdi yerinde yeller esiyor, fakat bütün paraları duruyormuş çünkü ihtisaslı biriyle gittiler, ama ihtisaslılar yeminli para çıkarmaya gelince kıvırıyorlar. bu tip bölge haritalarından anlamak için pratik yapmam lazım, daha çok yol var tepeceğimiz anlaşılan, saygılar

bydark

Kullanıcı

degirmenci ordaki kilise yada saray tapınak ne dersen dogru,cunku orda bir kralın yada cok cok önemli birisinin aile mezarı var ve mezar odasına hemen birlesik kilise yada tapınak yapıldı,kral yada önemli olan o zat öldukten sonra dirildiginde orda ibadet edebilsin diyerekten oraya o sekilde gömuldu,cok harika bi yer soyulmamıssa

operatör

Yasaklı
Yasaklı

artemisin mezar odası vardır sağda. . buraya yakın ceşme ikidere ağzındaki taşta mezar bi de yığma ve arkasında kuru duvar. buraların resmini isterm değirmenci kardeş. acı suyu da unutma

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

oscar kardeş çeşmeyi öiçüsünü alarak bulmuşlar, harmanların yerini sordum var dedi arkadaş, burayı bir ermeni kadın aratmış bulduramamış, paranın biri çeşmenin yan tarafında, yeraltndakiı saray yavruları kraliyet mezarları olabilir, arkadaş burayı biliyor yanındaki ihtisaslı olanı bende tanıyorum kilise yetiştirmesi ölçer biçer ve ordan kaçar versiyonu, bir deve gördüm demiştim o ihtisaslıya beni otomatikman beş km öteye yönlendirdi yav deveye yakın paranın yerini adım gibi biliyorumya bari bir km ötedeki devecinin mezarını verseydi hadi neyse derdim, orayı gören arkadaş asgari ücretle çalışan bir güzel kardeşimiz ortam yaratacak yeri arayan biri varsa masrafları karşılayacak arkadaşı organize ederim ama arkadaş samsunda ikametli. saygılar

operatör

Yasaklı
Yasaklı

bi yere kadar gelirsin . üclü kaz ayağuını oluşturamazsan hep hayal kırıklığı olur sonucta . üc hrfliyi gece bilmek lazım. . papaz sen ve cinci üclü kaz ayağı.