Böyle Bir Şey Olabilrmi Sizce.? | Define işaretleri ve anlamları

Böyle Bir Şey Olabilrmi Sizce.?

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
İlginc bir olusum rabbim kotulerin serrinden korusun

MAVRAN

Super Moderatör
Evet bazı yerlerde malesef bu olaylar oluyor, fazlası bile var amma fazla kafaya takmaya gerek yok yeni ev alırken dikkatli olun evinizin neyin üzerine inşaa edildiğinden haberiniz olsun. Birde, KURAN, NAMAZ ve SÜNNET Üzere olursaniz inşellah RABBİM Sizleri korur. ALLAH her türlü şer den Muhafaza eylesin.

TEVFiK

Vip Üye
Evet bazı yerlerde malesef bu olaylar oluyor, fazlası bile var amma fazla kafaya takmaya gerek yok yeni ev alırken dikkatli olun evinizin neyin üzerine inşaa edildiğinden haberiniz olsun. Birde, KURAN, NAMAZ ve SÜNNET Üzere olursaniz inşellah RABBİM Sizleri korur. ALLAH her türlü şer den Muhafaza eylesin.
S.a. Evet sayın Ustam çok haklısınız.
hadi benim başımdan böyle geçen bir olayı çok kısa bir şekilde anlatayım.
ben ilk okula gidiyorum
evimiz 2 katlı idi
alt katta ise ev sahibi oturuyordu
merdivenin üst basamağına babam camlı 1 kapı yaptırdı o zamanlar çok küçük kardeşim merdivenlerden düşmesin diye
annem gezmeye gideceği zamanlar bu kapıyı kitler giderdi ( ben sokağa çıkmıyayım diye..çünkü bana sokak yasak )
O zamanlar takunyalar vardı terlik filen yoktu
ben içerdeyken sokak kapısıda kapalı olduğu halde ( demir kapı idi )
birinin merdivenlerden çıktığını duydum.( takunya sesi)
ve ayaklarımı kaldırıp kapının camından bakıncada takunyaların yukarıya doğru geldiğini gördüm
çok korktum hemen balkona kaçtım
annem gelincede anlattım ve bana inanmadı.
yine bir gün bu sefer en büyük ablam ile beni evde bıraktı yine aynı sesleri duyunca ablam gitti baktı ( tabii ben gider bakarmıyım )
bir çığlık sesi ile ablamıda benim yanımda gördüm ( tabii oda balkona kaçtı.:D) ve annem geldiğinde ablam anlatınca inandı.:(
ama bende bu sıralarda babamdan her akşam dayak yiyordum(ağla) Neden.? nedenini ise çok zaman sonra öğrendik.( afedersiniz ben takunyaların üste çöğdürüyormuşumda ondan.:eek: )
bu evin altında'ki kişinin aptest aldığını ve takunyalarında ondan ıslak olduğunu öğrendik.:confused: tevekkliii çeşmerlerde Işıklarda kendiliğinden yanıyor vede akıyordu.:eek:
tabi bende bu arada çokta dayak yemiştim.:mad: ama bu iş aydınlanıncada dayak yemekten kurtulmuştum.
Saygılar.