Boş Geçmeyelim | Define işaretleri ve anlamları

Boş Geçmeyelim

mezarcı14

Kullanıcı

yardımlarınız bekliyor bayramınızı da kutluyorum

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Boş Geçmeyelim

olay yerine dere nekadar bu işaretin önünde kömürlü toprak varmı V işareti var soylu işine girer bu derin olmayan kesme taşlarle yapılmış bir yerin var uymadaki kanal istikametinde 11 ile 21 adımda desem olur zıplaya zıplaa git boşluk ara bu arada düşmeden burada boşluk var beni unutma 1 metreyi geçmez odan

mezarcı14

Kullanıcı

çalkaya bolu mevkiinde bi yaylanın 30 metre kenarında bura, ne tarafa adımlayacam?

mezarcı14

Kullanıcı

tamamm anladım oymadaki kanal istikameti diyorsun, o zaman yayladan uzaklaşmış oluruz bu da iyi olur :)

mersinli

Yasaklı
Yasaklı

bu delikli taşın oldugu yeri yasal yolla çalış taşın zemine yakın yerınde küçük kabartma üçgen var başka işaretlerde mevcut hedef noktası burası der.

ersan

Admin

slm mersinli usta burada bir guz yasi var butaslarin altinda kaliyor mezarin hocasiz gitme ,,tilsim ,,olabilir guz ysinin akti yerein altinda mezarin.

ustam hic dikatini cektimi bilmem ama bir ouyuk gibi toparlak deyil brg ,,guze ,,benziyor yaspi,,-elips--gibi .

Son düzenleme:

mezarcı14

Kullanıcı

sonuş olarak hocalarım tam olarak nerede çalışma yapmalıyım, taşın altında mı, aktığı yönde 11-21 arasımı, köpek taşına doğru gidersem yayla çıkıyo bu arada söyleyeyim