Boyle Yer Turkiyede Oktur | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Boyle Yer Turkiyede Oktur

Sinann

Kullanıcı
Evet bu tür sorunlar var maalesef. Dışarıdan gelen turistin ne işi var, dağda taşta ovada, bunu sorgulamak lazım!!
Bizim de kayıtlı yerlerimiz var, ama maalesef ne sponsor var açtıracak nede resmi yapacak gücümüz var!!

drapeta

Kullanıcı
slm lar.. cebimizde kullandığımız paranın tarihi ne kadar, yüz sene diyelim, ondan önce ne vardı akce sanırım ondan önce altın para olarak kullanılan en yoğun olarkak altın die biliyorum, ve en az 2bin 500 3bin yıldır para kullanılıyor 3bin yıldır kullanılan altın nerde ustalarım, hepsi geri gelip alıcağım die saklandı hepsi toprağın altında kayanın içinde. gün yüzüne cıkan miktar devenın bırakın kulağını çok pardon qıcındaki kene kadar bile dil.. bi tana şaheser mezar acılımı ile 3000 bin yıldır ölen insanların o muhteşem mezarlarını bitirir gibi göstermesin size.. yüzlerce binler ce hatta milyonlarcası hala açılmamıs sekilde duruyor. durmak yok yola devam.. ondan kalmış bundan kalmıs o dönem bu dönem şu dönem hiç öd çıksında düşmanım cıkarsın oda hiç öd... düşmüşüz bi eşkiyanın peşine arıyoruz neyi arıyoruz bizden çalıdığını. dediğim gibi benim için kimin olduğu nerden kaldığı hiiç ama hiiiç öd o cıksın ben huzura ereyim =)) saygılar...

ersan

Admin
Bakiyorum yutubede bu define isi bizim buraya bakis daha serbest adamlar marefet yapmis gibi videyo cekiyorlar bilem.
Biz burda ben iki laf yazdim bulgar sitesinde deye polisler topladilar beni sorguya .
Turkiyede by is nasil bakiyorum eshare olmus ustalar .

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Taşına, toprağına bin can feda memleketime... Vardır elbet daha çok işler ama medeniyet işleri öyle kolay değil, üç beş kişi ile olmaz bu işler. Planlı düzenekli yerlerden para almak her babayiğin harcı değildir kolay gelsin.