Hastalık - Bozkurt Gene Hasta | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Hastalık Bozkurt Gene Hasta

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,
Allah ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.
Allah c.c hepinizden ve ümmedi muhammedden razı olsun,
hastalıgım suresınce arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten ustalara gönülden tesekkur ederim,
burada konu acıp konuya cevap yazarak değerli vakitlerinden zaman ayıran dostlarımada gönülden ve içten tesekkur ederim.
hepinizden Allah c.c razı olsun inş.

daha evvel zature geçirmiştim, bundan sebep ciğerlerimden biraz tembbelik olsa gerek, ciğerlerim rahatsızlanmış.
çok şükür bugun ıyıyım ve mesaiyede başladım.

Rabbim tüm hasta olan kişilere acil şifalar nasip etsin, bizim hastalıgımız naz seviyesinde, daha zor durumda olan kişiler var, rabbim onlarıda en kısa zamanda iyi etsin inş.
saygılar sevgiler.

walkman

Kullanıcı
Arkadaşlar baktım bu gün hiç online olmadı dostumuz
Bir mesaj attım
Meğer ki hastaymış kardeşimiz
Ciğerlerini üşütmüş
Rabbimden acil şifalar dilerim

Amin diyerek başlayıp Bozkurt ustamıza artık aliveli ustam online tapatalk ile siz sahip çıkarsınız. Yemeğini yedin mi? ilaçlarını iç, üstünü ört vs. vs. :) :)
İkizceli ustam, Bozkurt usta çapkınlığın düşüncesinden bu hale geliyorsa, çapkınlık yapınca nasıl olur onu da merak etmiyor değilim.

Bozkurt ustam acil şifalar diliyorum.
Rabbim, hastalıklardan dolayı çekmiş olduğumuz sıkıntı ve ızdıraplarımızı günahlarımıza kefaret eylesin inşaallah.
Geçmiş olsun.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Amin diyerek başlayıp Bozkurt ustamıza artık aliveli ustam online tapatalk ile siz sahip çıkarsınız. Yemeğini yedin mi? ilaçlarını iç, üstünü ört vs. vs. :) :)
İkizceli ustam, Bozkurt usta çapkınlığın düşüncesinden bu hale geliyorsa, çapkınlık yapınca nasıl olur onu da merak etmiyor değilim.

Bozkurt ustam acil şifalar diliyorum.
Rabbim, hastalıklardan dolayı çekmiş olduğumuz sıkıntı ve ızdıraplarımızı günahlarımıza kefaret eylesin inşaallah.
Geçmiş olsun.
Hemşerim gerekli
Öneri ve tavsiyeleri veriyorum
Takipteyim
Sen kayıtsız ol ;)

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor