Bozkurt Hasta | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bozkurt Hasta

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bozkurt Ustam ALLAH TEALA'dan ŞAFİ ismine sığınaraktan sana ve Muhammed Ümmetine acil şifalar vermesini niyaz ederim,Ustam Karadeniz Kestane balı benim ve eşimin koah rahatsızlığımıza iyi geldiğini söylemek isterim,Ciğer hastalıklarına ilaçtır

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bozkurt kardeşimizle şimdi görüştüm. ALLAH a şükür ,hastalığın başlangıcına göre çok daha iyi durumda.
doktor ,belli bir zaman yatak istirahatine tabi tutmuş. bir an önce iyileşmesi içinde,annesini tembihlemiş başına nöbetçi bırakmış.
bir kaç güne tekrar görevine hayırlısı ile dönecektir. ,
sitedeki ustasından üyesine kadar bütün arkadaşlara selamları var.

PREDATORS

Kullanıcı
Sayın Bozkurt.
Hastalık işi zordur.geldimi gitmek bilmez birde sıkıntısı büyük olur rahatsızlığı ise insanı canından bezdirir.Kısaca 2009 da bende zatürre olamdım ama bronşitin değişik versiyonu bir hastalık olduk 3-4 ay süründürdü sonra düzeldi şimdi.sinüzit tipi hastalık var arda yokluyor ama artık onlada yaşamaya alıştık.
Gelelim diğer olaya 2009 bir diş doktoru arkadaş vardı.O bana bir kocakarı tedavisi önerdi tabii bu tedavi şimdiki modern tıp gibi değil dediklerinin ben 2-3 kez yaptım o 2009 da hastalıkda biraz iyi gibi geldi sonra araştırdım aslında akciğer rahatsızlıklarına iyi geldiği o zaman internette yazıyordu.Eğer uygularım dersen reçete altta.Uygulayıp uygulamak sana kalmış.Yalnız diğer tıp ilaçlarına devam et illa ben bunu yazdım diye onları aksatma.
Şimdi öncelikle BİM marketten 12 TL olan 1 kavanoz bal iş görür ondan alınıyor.Sonra gene BİM den 1 paket karabiber alınıyor.En hesaplısı ora diye BİM yazdık.Misal gece yatarken dene dendi bana Bende bana anlatılan gibi yaptım.Gelelim uygulamaya gece yatağa yatmadan önce arka sırt kısmımıza alınan baldan boyun kısmından bele kadar ince tabaka halinde çalınacak. bal çalma işlemi bitince hemen peşinden sırta çalınan bal üstüne karabiber serpilir...karabiber balın üstüne serpilecek.
sonra üstüne kışlık atlet tip uzun kollu atlet giy ve işte eski püskü kazak ne varsa üstüne giy çünkü ter ve ballar çıakr onun için eski giy dedim bende öyle oldu 1-2 kat giy ve yatağa sırt üstü yat.fazla gece yatakta sağa sola dönem ve sırt üstü yat ve bol dua et içinden.Yalnız gece canın yanacak şöyle.Ben bunu eylül ayıydı sene 2009 da denedim görsen hemen değil etki 1-2 saat sonra başlar balla karabiber karışır sonra ne olur.Sırtta yanma başlar.O yanma öyle böyle değil bayağı bayağı yakıyor.ben sigara kulllanmadım hiç.O diş doktoru arkadaş dedi sigara içen biri gene bu tip olayı denenmişi o gece bayağı balgam falan çıkarmış..dendi.neyse vallahi sabaha kadar bayağı ter atacan sırtın yanacak.Amma emin ol bence faydası dokanacak.işte onun için 2-3 kat giy gece o ter falan sırtından bal karışım çıkar onun için yatak olayınıda iyi hesap et.sabah kalkınca ilk işin hemen banyoda ılık su ile ister duş al ister boynundan alt tarafı bal çalınan bölgeyi güzelde yıka.Dediğim yöntemi 2-3 kere uygularsan faydası bence dokunur.
İnşallah işine yarar.Tekrar geçmiş.olsun.

yusuf

Kullanıcı
Selâmünaleykum,
BoZKurT, usta geçmiş olsun dikkat et kendine terli ve soğuk su içme inşallah en kısa sürede iyileşip tekrardan yanımızdaki yerini alırsın,
Allahtan acil şifalar dilerim.