Bu Balıkmı ?banamı Öyle Geliyor?

wolf_52

Kullanıcı
Yere paralelmi havayamı bakiyor baktığı yön ne taraf suya yakınlığı ne kadar , balık kaç cm.
Eski romada da Hristiyan liktada balık kutsaldır. Hatta bi dönem haç yerine balık kullanılmıştır. Karnı kuyrukla birleşmemiş. Bu tuhaf. Baktığı tarafta mahzeni bulacan. Kapatılmıştır ama ikinci işaret ordadir. O tarafa yoğunlaş
Dere varsa ayrıca bi yorumuda olur.

Ayrıca resim sanki netten alınma gibi

enyakın şelale nerede dere çatalı buraya yakın olmalı şelale başında 3 çakıl yığma şelalede siyah taş ara
ustalarıma katılmakla beraber... şunlarıda eklemek isterim... balığın kuyruk tarfında 70cm gerisinden itbaren balığa doğru tahta takozla boşluk bak belki hediyesi vardır kuyruğu net gözüde var... 2 ci husus ise bakdığı istkamet doğrultusunda 50mt içinde üstü düz masa gibi kenarları tıraşlanmış bri kare taş varmı??? önünde değilse aynı şekilde arkası na bak mesafe değişmezz.....

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
ustalarım konuyu açtım kaçmış gibi oldu kusura bakmayın.ama geçerli mazeretim var çocuklarım var ellerinizden öperler okuldan yeni geldilerdi baba yarın sınava çalışmam gerek deyince bendede bir bigisayar önceliği mecburen hepimizin geleceğimiz olan çocuğumun derse çalışması gerekiyordu hala bitiremedi bitirince cevap vermeye çalışcam bildiğim kadarı ile tekrar özür dilerim hakkınızı helal edin.ALLAHA emanet olalım.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
balıkları pişirmişem,
sofi yide şelalelere göndermişem....
(ileri)

abi burası sendeyse çok net olarak sendeyse diyorum bak.. bana bir güncel yapıver hem o tavuk civcivini ve hem de bu balığı güncelleyiversen de
tavukları ben pişirttirir,, senide derede balığa gönderirdik.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

çok yakın ve sınırlı olmuş. bu görüntü,sınırınıda yerini de verir gibi. sen konuyu biraz açtığında konuşalım. selametle.

cesur58

Kullanıcı
ersan ustam bu balıga yapacagın yorumu bekliyoruz