Bu Bir Gözmü Anlamı Ne

alicengiz

Kullanıcı
img-20170420-wa0000.jpg

alicengiz

Kullanıcı
bu resim daha önce pylaşmıştım fakat ustalar yukardaki gözü fark etmediler bir arkeolog hocaya gösterdim o fark etti şimdi resim acaba bu göz uzerindenmi cıkıyım yolla
photogrid1492753925935.png

MAVRAN

Super Moderatör
@ersan Ustam lütfen yanlış anlamayın bu yeri önceden biliyormuydunuz yoksa bu resimden mi anladınız.

david07

Kullanıcı
Valla hac olan yerleri umursamamazlik yapmayın bence. Sebebine gelirsek daha eski tarihlere göre eşya cikmasada çoğunun içerisinden incil veya benzeri kutsal kitap çıkması çok mümkün. Benzeri örneği yakın bir zamanda tanıdığım biri tarafından yaşadım. Arkeologlar tarafından yapılan bi kazıda. Hepsini geçtim hac bizanslilara ait bir sembolde değildir eski türk uygarlıkları ve çeşitli medeniyetler tarafından da sıkça kullanılmıştır.

alicengiz

Kullanıcı
Valla hac olan yerleri umursamamazlik yapmayın bence. Sebebine gelirsek daha eski tarihlere göre eşya cikmasada çoğunun içerisinden incil veya benzeri kutsal kitap çıkması çok mümkün. Benzeri örneği yakın bir zamanda tanıdığım biri tarafından yaşadım. Arkeologlar tarafından yapılan bi kazıda. Hepsini geçtim hac bizanslilara ait bir sembolde değildir eski türk uygarlıkları ve çeşitli medeniyetler tarafından da sıkça kullanılmıştır.
ben hac tan behsetmedim orda kırmızı yuvarlak içine aldığım göz işaretimi ne anlama geliyor