Bu Bir Yilanmidir

molsangida

Kullanıcı
selam dostlar daha detaylı foto çekmiştim fakat birtürlü bazılarını yükleyemedim kusura kalmayın enkısa zamanda onlarıda yükleyecem saygılarımla

karanar

Kullanıcı
eline sağlık güzel işaretli kayaların var ama ben yılan figürü göremedim. zaten bu işretler varken yılana da gerek yok. ne varsa o kayalıkta zaten.mahsenlerin var. Kolay gelsin.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Yılan işareti göremedim. Fazlası zorlama olur. Ama özellikle 2 ve 3. Resimde bariz işçilk var kanalların mahzen veya mahzenler olduğunu söylüyor. Resim üzerinde işaretlemek için karışık bir yer. En iyisi boşluk testi.
Kolay gelsin.

m.tç.i

Kullanıcı
en baştan 1. fotodakı kafayı ılerıye dogru çıkmış olan kayanın oldugu yerdır yerı önunden başlanıp tam altına dogru ınılmeli define yerıdır bıraz zahmetlidir işaretı öle dıyor.
2. fotondada oldugu taşin altından zemıne ınılecek yerı orada
4. fotoda görunen usttekı sarımtrak kayanın hemen aşagısındakı kayaya süret yapılmış ama adam fena bakıyor korkutucu duruyor baktıgı yöne bakmasına yardım et nereye bakıyorsa yerın o noktadadır

karanar

Kullanıcı
ah be hocam bide işartleyebilsen biraz daha bilgi versen ne güzel olur
canım kardeşim olası yerleri işaretleriz tabi ama sen bölgede olduğun için oralarda giriş arıyacan. oda girişi değil. koridor yada mağara girişi arayacan. çizimleri daha sonra gönderecem inşaallah.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

kastınız buysa başını kaldırmış görünümünde bir cins olabilir .bazıları doğal da diyeceklerdir.
gerisini ve öbür kısmınıda görebilseydik daha net yazabilirdik. ama sakın kimse işçiliksiz demesin çarpılır.
arkadaşlarımızın ifade ettiği gibi,dragon ustamızın paylaştığıda dahil bir çok mezar ve mahzen mevcut.
en ilgincide
m.t.ç.i ustanında değindiği,

yerinde olmak isterdim.... bir ikisi kafa karıştırma için yapılmış olsa bile..... gerçeğini bulmak zor olmamalı.sağlıcakla.