Bu çarpi isaretimidir . | Define işaretleri ve anlamları

Bu çarpi isaretimidir .

Selamün aleyküm sayın ustalarım fikirizizi söylermisiniz 🙂👍

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-23-13-00-57-253_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-23-13-00-57-253_com.miui.gallery.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 35

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bir fikri olan yok mu
biraz görseli olan yok mu? Siz böyle yaparsanız ben çarpı derim bir haç der biri ilk nokta der biri son nokta der. Yani der de der. Biz buna evet çarpı desek ne değilecek hayır hac işareti desek ne değişecek. Tek görsele cevap verilmediği tek görsel eklemenin yasak olduğunu bildiğiniz halde ısrarla cevap beklemeniz de ayrı bir konu.

biraz göresli olan yok mu? Siz böyle yaparsanız ben çarpı derim bir haç der biri ilk nokta der biri son nokta der. Yani der de der. Biz buna evet çarpı desek ne değilecek hayır hac işareti desek ne değişecek. Tek görsele cevap verilmediği tek görsel eklemenin yasak olduğunu bildiğiniz halde ısrarla cevap beklemeniz de ayrı bir konu.
Ustam tek foto var arkadaş çekmiş atmış şuan ortada gitmeye musit değil dağ bolgesinde bulunuyor etraf bozkır ufak kayalikli

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam tek foto var arkadaş çekmiş atmış şuan ortada gitmeye musit değil dağ bolgesinde bulunuyor etraf bozkır ufak kayalikli
Bakın böyle arkadaş vakalarıyla bilgi nakledilmez. Biz size burdan ne söylesek zarar edeceğiniz her karışta bizimde günahımız bulunur. Mümkünse beni böyle şeylere dahil etmeyin. Hepimiz kardeşiz kırılmak gücenmekte olmasın.

Bakın böyle arkadaş vakalarıyla bilgi nakledilmez. Biz size burdan ne söylesek zarar edeceğiniz her karışta bizimde günahımız bulunur. Mümkünse beni böyle şeylere dahil etmeyin. Hepimiz kardeşiz kırılmak gücenmekte olmasın.
👍 bizzat gideceğim burya yardımcı gorseleri cekeceğim sağolun usta