Bu çıkan kaya mı kapak mı ?

Y.D

Kullanıcı
Değerli ustalar cümleten merhabalar. Fotoğraftaki alanı 2 metre kadar kazdım sırasıyla kiremit altından sert bi tabaka ve onun altından parçalanması oldukça güç bi zemin çıktı. Bilenlere sorduğumda burayı hocasız devam edemezsin hoca gelmeden bu kaya kırılmaz denildi sizce doğru yerde miyim ? Hoca getirmeli miyim ?

Ekli dosyalar

• IMG_1325.jpeg
    IMG_1325.jpeg
    2.3 MB · Görüntüleme: 24
  • IMG_1326.jpeg
    IMG_1326.jpeg
    2.1 MB · Görüntüleme: 23
  • IMG_1336.jpeg
    IMG_1336.jpeg
    2.2 MB · Görüntüleme: 23
  • IMG_1327.jpeg
    IMG_1327.jpeg
    2.2 MB · Görüntüleme: 23

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım burayı neye göre kaldınız bir işaret vardır sonra zeminden çıkan cingi kaya deriz son derece sağlamdır sonra hoca diyorsunuzya hoca kiracaksa cagir kirsin hocalık bir durum yok arkadaşım kaçak kazı dan uzak durun teşekkür ediyorum

Y.D

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım burayı neye göre kaldınız bir işaret vardır sonra zeminden çıkan cingi kaya deriz son derece sağlamdır sonra hoca diyorsunuzya hoca kiracaksa cagir kirsin hocalık bir durum yok arkadaşım kaçak kazı dan uzak durun teşekkür ediyorum
Aleykümselam teşekkür ederim. Buranın işaretleri işlenen bi bahçe olduğu için önceki dönemlerde kaybolmuş. Burayı yer altı görüntülemeyle bulduk yüksek sinyal aldık. Kaya hiltiyle bile kırılamıyor.

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Değerli ustalar cümleten merhabalar. Fotoğraftaki alanı 2 metre kadar kazdım sırasıyla kiremit altından sert bi tabaka ve onun altından parçalanması oldukça güç bi zemin çıktı. Bilenlere sorduğumda burayı hocasız devam edemezsin hoca gelmeden bu kaya kırılmaz denildi sizce doğru yerde miyim ? Hoca getirmeli miyim ?
arkadaşım hoşgeldin konuyu açarken dikkat edin konunuzu fotoğraflı işaretler bölümüne açın konuyu taşıdım burdan devam edin

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör

Ermeni modelüne benziyor. Sanırım siz burayı ok ve balta işaretiyle veya üçgenle buldunuz. Çarpı işareti buraya 7 adım mesafedeyken çarpının kısa bacağıyla buraya geldiniz. Vel hasıl kelam hocaya gerek yok onu diyen boş konuşana ezber konuşana da itibar etmeyin. Elbette hocalık yerler var ama bunda zerre alakası yoktur. Kayanın etrafını genişletin eğer sofra büyüklüğünde bitiyorsa sakın kırma yapmayın. Kırma esnasında yüzünüze vuracak olan hava sizi hastaneye yetiştirmeden can verdirir. O sebeple geniş alıp kapağı kaldırın. Kıymetli kişiye ait mezar ama kemik bulamayabilirsin. Genelde butür mezarlar ölü yakma literüne göre yakma ile gömülür. İç kısımda çıkan malzeme sizi sevindirebilirde üzebilirde. Selametle. 🤚

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bu nasıl bir çalışma sitili 😂la gardaş etrafını genişleterek devam edin bu şekilde erken pes edersiniz bulmuşsun gül açan yeri değerlendir Roni usta net ve açık yazmış 👍