Bu fotolara sözü olan arkadaşlar varmı | Define işaretleri ve anlamları

Bu fotolara sözü olan arkadaşlar varmı

yoksul

Kullanıcı
Bir arkadaş yolladı ben baktım ama bir de sizin gözünüzden göreyim istedim,

Ekli dosyalar

• IMG-20221213-WA0021.jpg
    IMG-20221213-WA0021.jpg
    176.5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG-20221213-WA0022.jpg
    IMG-20221213-WA0022.jpg
    171.4 KB · Görüntüleme: 48

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadasim ben bir şey goremedim cokmu uzak cekilmis arkadasim gonderdi diyorsunuz ama hocalarimiz ne der en az dört foto isteniyor yönleri ile birlikte
Bilgilerinize teşekkürler

yoksul

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadasim ben bir şey goremedim cokmu uzak cekilmis arkadasim gonderdi diyorsunuz ama hocalarimiz ne der en az dört foto isteniyor yönleri ile birlikte
Bilgilerinize teşekkürler
Aynen katılıyorum lakin karşı tepeden çekilmiş başka da foto yok, bana öküz dediler ama öküz değil sanırım, hatta birkaç hayvan var gördüm aynı cinsten

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aynen katılıyorum lakin karşı tepeden çekilmiş başka da foto yok, bana öküz dediler ama öküz değil sanırım, hatta birkaç hayvan var gördüm aynı cinsten
Bilemem artik farzet okuz inek keci koyun benzet bezetebildigin kadar
@Roni hocamin bir sözü var kulagima kupe oldu burdan tekrarliyorum kutu içinden kertenkele kuyruğu gosteripte bu ne kuyrugudur dergibi farede yilanda timsahta biraz daha zorlasan ejderha olacak hocalarim ne der elbette bilemem teşekkürler

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Burası için çok şey söylenir ama söylenecek hiçbirşey yok. İki uzak görsel ile en fazla olabilecekler size tahminler ötesinde olur. Gerçeğe bakarsanız alan oyma yerleşime uygun tarıma ise uzak, hayvancılığa uygun ama suya uzak. Yani su için kaç tepe aşılır bilinmez. Ama 1 teme ama 3-5 tepe. Şu benzetmeleri kafanızdan silin. Evvela bir yeri o yerin şartlarına göre yaşayabilecek hayvan türü ile ilişkilendirin. Buna öküz diyen o öküzü orda beslemek istese kendisi de inanıyor mu ki öküz orda yaşar. Ona göre yaşam kaynağı var veya yok diye? Kimisi gördüğümü gerçekten bir hayvana benzetir kimiside içindeki gerçek hayvana benzetir. Bazen paikolojiktir. Ustaoklit normalde size vereceğim cevabı dile getirmiş zaten. Kısacası bu görsel bu şartlar ile yorumlanmaya müsait değil. Yorumunu bilen buyursun izahatını sunsun. Ben ezberciliğe karşıyım. Selametle 🤚

nik

USTA
Super Moderatör
Sa.değerli kardeşim üstadların dedığı gibi resim çok kötü ama işaret görünüyor ben burdayım diyor resim güzel olsa dahada net olacak .
Ben gördüklerimi kısaca iza edeyim bu işaret at başıdır bir gözü var bir gözü kör kör gözün baktığı yani sol kayalıklara kapalı bir mağara bakacaksınız burada kapalı mağara var bir atın sığabileceği kadar ve kayalıkta net olmamakla beraber mağara ve oda işaretleri var .
Atın burun delikleri var sağ büyük sol küçük yani yine hedef solda kayalıkta bir büyük biri köçük yan yana veya alt alta oyma bak onları bulursan burası giriştır dikkat et giriş toprak altında kalmış olabilir.
Not;
İyi bir araştırma yap atla ilgili ne bulursan son noktadır bir Mahmut,zengin,eğer,gem,nal,nal çivisi veya yemlik yani atla ilgili ne bulursan giriş orasıdır.
İster oda ister mağara olsun genelde girişe su girmemesi için etrafına kanal yaparlar ve atın iki burun deliği girişin sağlı ve solu iki meşale koyma yeridir onuda bulursanız yinede burada giriş var demek ve burada atın sahibin mezarı var at sahibin mezarına bakar.
Şimdilik bu kadar yeni gelecek resimler ve araştırmaları hep beraber değerlendiririz .

SAYGILAR VE SEVGİLER.

HAYATTA EN DEĞERLİ HAZİNE SEVGİDİR.

Ekli dosyalar

• IMG-20221213-WA0022.jpg
    IMG-20221213-WA0022.jpg
    270.5 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20221214-231533_Chrome.jpg
    Screenshot_20221214-231533_Chrome.jpg
    385.3 KB · Görüntüleme: 33

gıral

Vip Üye
yoksul ustam resim çokuzak çekim bişey anlaşılmıyor