Bu Harita Hakkında Ne Biliyorsunuz Yada Söyleye Bilirsiniz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Harita Hakkında Ne Biliyorsunuz Yada Söyleye Bilirsiniz

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
آاِصَ ضفِ إملٌ ضِ =Komple alan yararlanma şekilleri
harfler bir diyagram gibi yerleştirilmiş sanki. çözümü çok zor. harflerle oynayınca başka bir anlam daha çıkıyor. benim edebim o anlamları yazmaya müsaade etmiyor.
en uygun yazılım yukarıdaki gibi oldu. yani; ya bu yazılar sahte, adam tumturaklı küfürler ediyor yada farsçanın dışında bazı imgeler kullanarak yazıyı şifrelemiş.
çalkaya usta türkçesi var demiş. inan senden çok ben merak ediyorum asi ustam türkçesini :)
Çadır karıştı :D:D

taita

Kullanıcı
ankara kalesi o.dibinde bend deresi var :)))

tuarec

Kullanıcı

آاِصَ ضفِ إملٌ ضِ =Komple alan yararlanma şekilleri
harfler bir diyagram gibi yerleştirilmiş sanki. çözümü çok zor. harflerle oynayınca başka bir anlam daha çıkıyor. benim edebim o anlamları yazmaya müsaade etmiyor.
en uygun yazılım yukarıdaki gibi oldu. yani; ya bu yazılar sahte, adam tumturaklı küfürler ediyor yada farsçanın dışında bazı imgeler kullanarak yazıyı şifrelemiş.
çalkaya usta türkçesi var demiş. inan senden çok ben merak ediyorum asi ustam türkçesini :)

bu şekilde okuyabilirmisin karanar ustam

tuarec

Kullanıcı
asi ustam bazen haritada çizim ve yazılar ters yapılır yazılır sahaya gitiginde bunu dikkate almanı önerebilirim

guido

Kullanıcı
arapca harfler var ama arapca ve osmanlica degil öyle okundugunda birsey ifade etmiyor ...harflerin arasina sembol konulmus belkide farkli bir dil ancak türkce arapca osmanlica olmadigi kesin,farsca olabilir belki ( kaynak -osmanlica arapca türkce ingilizce almanca bilen okuyup yazabilen arkadas),saygilar