bu işaret ne ifade eder...? | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

bu işaret ne ifade eder...?

cassabalee

Kullanıcı
Cevap: bu işaret ne ifade eder...?

yapışmış kayadan bahsettiğiniz yer kayanın arka kısmı...

buda diğer görüntüler...

cassabalee

Kullanıcı

ustalarım affınıza sığınarak güneş yanıltmasından dolayı çizgilerin altındaki işaretleri net görememişim. işaretler tam olarak bu şekil, tekrar olarak duygu,düşüncelerinizi ve yorumlarınızı alabilirmiyim.. saygılar.....

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: bu işaret ne ifade eder...?

ustalarım affınıza sığınarak güneş yanıltmasından dolayı çizgilerin altındaki işaretleri net görememişim. işaretler tam olarak bu şekil, tekrar olarak duygu,düşüncelerinizi ve yorumlarınızı alabilirmiyim.. saygılar.....
S.a. yeni işareti ile Güncel.:confused:

star21

Kullanıcı

aslinda sen yanlis yeri cizmissin dostum..sen onu cizmeden yukle..sana yol gosteren V isareti var orda ve birde icinde yarim ay seklinde isaret var...

cassabalee

Kullanıcı

aslinda sen yanlis yeri cizmissin dostum..sen onu cizmeden yukle..sana yol gosteren V isareti var orda ve birde icinde yarim ay seklinde isaret var...

ustam yanlış çizmedim işaret güneş vurduğundan birde gölge vurmuş net belli olmuyor.. işaret benim çizdiğim gibi net olarak doğru... v işareti evet var gördüm yön olarak verdiği yerde mezarını gösteriyor.. resmini atacağım yerin arka kısmını boşluk veriyor.. tevfik ustam yardımcı olmuş size fotoyu tekrardan atmış yardımcı olduğu için tşk ederim...saygılar..

nişancı

Kullanıcı

slm arkadaşım 3 tane çizginin en küçük olan tarafında 21 adıma kadar ne olduğunu bence incelemende fayda var ve hemen aynı tarafın küçük çizgi tarafının yani 3adım gibi incelemende fayda var bütün ustalara saygılar.

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: bu işaret ne ifade eder...?

slm arkadaşım 3 tane çizginin en küçük olan tarafında 21 adıma kadar ne olduğunu bence incelemende fayda var ve hemen aynı tarafın küçük çizgi tarafının yani 3adım gibi incelemende fayda var bütün ustalara saygılar.
S.a. Yorumunuz İçin teşekkürler Sayın Ustam saygılar.