Bu işaret nedir? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu işaret nedir?

drapeta

Kullanıcı
slm lar.. 1ci resimdeki cizim kroki gibi geldi bana, dikkat ederseniz cizimin üst cizgilerinde oymalar var, biri ortadaki cizginin ucundaki yuvarlak onun sağındaki ise kare oyma,ve o orta cizgi ile sol cizgi arasında.. bu oymalar o 2 tane yuvarlak kayalarımı anlatıyor acaba. soldaki ucunda ise varla yok arası bi belirti var.. 2 yuvarlak kayanın arası 10 metre dediniz, toprağı alınarak cıkartılan ufak yuvarlak cizimin solundaki belli olmayan desek, orta cizgideki yuvarlak büyük olan yuvarlak kaya.. kare oymaya kalıyor iş, oda sanırım büyük kayanın baktığı yönde, diğeri gibi on metre civarındadır die düşünüyorum.. yani burda yuvarlak kayalarda bişey yok önemli olan kare oyma yada kare taşı bulmaktan geciyor.. birde şu şekli olabilir.. birinci resimdeki cizim bi patika yok veya dereden söz edebilir bu cizimi bölgeye oturmaya calışın daha cabuk netice alacanıza eminim .. saygılar..

Ekli dosyalar

• EdY61Z.jpg
    EdY61Z.jpg
    231.8 KB · Görüntüleme: 8

gıral

Vip Üye
Bilemiyorum su dışında nasıl anlaşılır horasan olup olmadığı yosunun toprakla teması yoksa horasan oluyormuş doğru mu?
Yosun işini bilemem
Lakin otaşta bişeler var bence
Üzerindeki işaretler dışında
Etrafta yol dere bunlara çatan tarla vs yerler olmalı

Kafkaslı

Vip Üye
Arkadaşlar böyle bir işaretimiz var anlamı ne olabilir?

[url=https://hizliresim.com/EdY61Z] [/URL]
Runik bir isaret bolge neresi kurbanim
Bu isaret ne kadarda üc yol üc dere ve ya yön gibi şeyler ifade etsede işin değişik bir bersiyonu vardir
Bu ısarek runik fal taşlarında kullanilan kutsal hayat ağaci veya koruma sihir olarak kullanilmış tir bundan yola çikara
O bolgede korunan bir sşeylerin olduğunu ifadesidi ama isaret asağı tarafa bakiyorsa tamamen farkli bir anlam tasir
O bolgede olur ağac mahsen gibi şeyler aramalisin

Son düzenleme:

Kader25

Admin