Bu işaretler nedir? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bu işaretler nedir?

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Baktım Ustam, bir şey anlamadım
Selamün aleyküm
@El-Ensari gardaşim bizler toprakla uğraşan kisileriz yani bi sekilde tarimla bağ bahçe ve toprağın ne durumda oldugunu bir sekilde görüyoruz çökmüş veya kabarık yerleri ve bitki örtüsünü görüyoruz her bolgenin kendine has bitki ve toprak örtüsü var bulundugunuz yer mezarlık oldugu buldugunuz isaretlerden belli oluyor şimdi birazda size iş düşüyor her ne kadar ustalarimiz yönlendirme yapıyorsada araziyi gozlemleyen siz siniz cipkak gözle göremediğiniz yerleri fotoraflayin uzun uzun inceleyin isaretler mezarligin kenarindada olabilir ortasınada denk gelebilir bu bolgeye ve duruma gire degiskenlik gosterebilir toprak altı gibi o kisim kayalık bolum dereye cok yakin oyle d gilde biraz yukarida olmasi gerekiyor kayalik kismin mezar odalarina su girmeyecek gibi düşünün bilgilerinize teşekkür ediyorum

El-Ensari

Kullanıcı
Selamün aleyküm
@El-Ensari gardaşim bizler toprakla uğraşan kisileriz yani bi sekilde tarimla bağ bahçe ve toprağın ne durumda oldugunu bir sekilde görüyoruz çökmüş veya kabarık yerleri ve bitki örtüsünü görüyoruz her bolgenin kendine has bitki ve toprak örtüsü var bulundugunuz yer mezarlık oldugu buldugunuz isaretlerden belli oluyor şimdi birazda size iş düşüyor her ne kadar ustalarimiz yönlendirme yapıyorsada araziyi gozlemleyen siz siniz cipkak gözle göremediğiniz yerleri fotoraflayin uzun uzun inceleyin isaretler mezarligin kenarindada olabilir ortasınada denk gelebilir bu bolgeye ve duruma gire degiskenlik gosterebilir toprak altı gibi o kisim kayalık bolum dereye cok yakin oyle d gilde biraz yukarida olmasi gerekiyor kayalik kismin mezar odalarina su girmeyecek gibi düşünün bilgilerinize teşekkür ediyorum
Aleyküm Selam Ustam, bu dağın üst kısmında açılmış bir oda var, bu işaretlerin olduğu tarafta henüz birşey tesbit edemedim fakat, dağın üst kısmında bir kaç ada tesbit ettim,
Allah Kerimdir,
Teşekkür ederim, sağol.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aleyküm Selam Ustam, bu dağın üst kısmında açılmış bir oda var, bu işaretlerin olduğu tarafta henüz birşey tesbit edemedim fakat, dağın üst kısmında bir kaç ada tesbit ettim,
Allah Kerimdir,
Teşekkür ederim, sağol.
Simdi zenginler biraz manzara li yerleri sever tepeye yakin yerleri ozelikle o bolgedeki tepe noktalarinda arastirmaya yogunlas bence o zaman gecmis çok sey degismistir ne nerde nasıl o bolgeye sen hakimsiniz bu genel olarak her arkadas icinde gecerlidir her ne kadar bolgesel olarak degiskenlik gostersede geneli böyledir ustalarim nokta atisi yapabiliyor eyvallah sagolsunlar onlarin bizlerde cok emeği var bizlere basil bakmamizi nasil nerelere bakmamizi gosteriyorlar ALLAH CC razı olsun tum ustalarimizdan hicbir karsilik beklemeden gece gunduz mekandalar bir fotoğraf icinde nelere bakiyorlar birazda biz gayret sarfetmeyiz sabirla ogrenneye çalışalım bilgilerinize teşekkür ediyorum