bu işaretlerin anlamı ne

bu işaretlerin anlamı ne yardımcı olurmusunuz

• xcxbvchbvnb vb

Oy: 0 0.0%
  • fxdxcvbfcbn v

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

çarpı koyduğum çukur kısmın solunda .bir diğeri ise daha solda kalır. basit mezar gibi düşünme. ancak boşluk tespiti ile anlayabilirsin. doğal görünümlüdür.

rastgele

Kullanıcı
iki mezardamı otarafta abi boşluk tespitini cubuklaralamı yapim abi hangi cubuklara daha iyidir içine bazı maddeler kattıklarıylamı iyidir yoksa diğerlerimi

ikizceli

Vip Üye

biri sağa biri sola ayrılan çatalın altlarında. artık anlamalısın.
boşluk ve su bulma çubukları diye bölümde benim ve bütün arkadaşlarımızın verdiği bilgiler mevcut. incelemeni öneririrm.

rastgele

Kullanıcı
abi kusuruma bakma çok özür diliyorum seni çok yordum son sorum abi baktım bulamadım bende minarelli bakır cubul var L seklinde 2 adet bunlarlada boşluk tespiti yapılıyormu yoksa minarelsiz cubuklardamı boşluk tespiti yapılıyor

rastgele

Kullanıcı

boşluk ve su bulma çubukları diye bölümde benim ve bütün arkadaşlarımızın verdiği bilgiler mevcut. incelemeni öneririrm.

rastgele

Kullanıcı
abi kusuruma bakma çok özür diliyorum seni çok yordum son sorum abi baktım bulamadım bende minarelli bakır cubul var L seklinde 2 adet bunlarlada boşluk tespiti yapılıyormu yoksa minarelsiz cubuklardamı boşluk tespiti yapılıyor

ikizceli

Vip Üye
üstten ikinci bölümün 3. sırasında.şimdide yorum yazdım.
bende mineralli bakırı anlamadım. bakır L olanlar bu işte idealdir. sende tepki versin yeterki .bildiğin 6 lık tek diş elektrik kablosu al. 100 cm. ortadan kes ve üzerlerini soy L şekline getir. tamamdır. haydi sağlıcakla. ama konuyu incele oralardan alacağın çok şey çıkacaktır.