Bu işaretlerin anlamı nedir usatlar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bu işaretlerin anlamı nedir usatlar

fatih44

Kullanıcı
Ister ettiğim birinci resimde sağ ok yönünde 21 adım mesafede mezar, Ikinci resimde burun yönünde 41 adım mesafede para olacak. Söylediğim mesafedeki alanı resimle. Test yp
Birinci resim de sağ ok yönüne doğru gittiğimde 21 adımda ikinci resim dediginiz burunun hemen arkasında görünen düz büyük bir kaya var

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Koltuga oturdugumda yön güney çarpı işareti ile yan yana evet dere var 500 metre sag da ve yine 500-600 metre soldan dere akıyor kervan yolunu bilmiyorum
Madem koltuğa oturdugunuzda yönünüz güney i yönde kilise manastır olması gerekir koltugun beş adım arkasinda boşluk bakın dere var diyorsunuz ama arazide her yerde dere vardır dere bu isarete benzemeli dört dere birleşmesinden bahsediyoruz

fatih44

Kullanıcı
Madem koltuğa oturdugunuzda yönünüz güney i yönde kilise manastır olması gerekir koltugun beş adım arkasinda boşluk bakın dere var diyorsunuz ama arazide her yerde dere vardır dere bu isarete benzemeli dört dere birleşmesinden bahsediyoruz
Anladim işarete benzer 4 dere yok ustam araziye cok iyi hakimim bu işaretlerin 500 metre aşağısı çok öncenin yerlesim yeri örgü duvarlar eski kiremit paraclari mevcut

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Anladim işarete benzer 4 dere yok ustam araziye cok iyi hakimim bu işaretlerin 500 metre aşağısı çok öncenin yerlesim yeri örgü duvarlar eski kiremit paraclari mevcut
Carpi isareti kervan yolu birleskesi kavşak gibi düşünün yamaç yerde üst bolgede olmalı buranin doğusunda varmıdır bide su geniş açılı ve Truva ustamin dediği resimleri olmali fotosuz fazla yorum olmuyor arkadaşım daha öncede belirttiğim gibi
Teşekkür ederim

TRUVA

Admin
Birinci resim de sağ ok yönüne doğru gittiğimde 21 adımda ikinci resim dediginiz burunun hemen arkasında görünen düz büyük bir kaya var
Mezar orada olabilir.bosluk testi yap. Burun yönünde 41 adıma git. Vardığın noktada ne varsa kontrol et resimle .değerli malzeme orada