Bu Işaretlerin Ne Olduğu Konusunda Bana Yardımcı Olursanız Sevinirim: Kare, Ayak V.b. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretlerin Ne Olduğu Konusunda Bana Yardımcı Olursanız Sevinirim: Kare, Ayak V.b.

redevil49

Kullanıcı
diğer tüm işaretler farklı nokatalrımı gösteriyor ustalarım işaretlerin tek tek anlam ve yerleri farklımı farklı ise nedir...

ersan

Admin
merhaba ustam burda cok deyerli bir kaya mezar odan bulunuyor o toparlak cizdioyim yerde bu mezarin hediyesi olabilir kare icine cizdiyim yer kucuk bir hilal isareti demeki une dur ve 2 mt kadar sag tarafina bak mezar girisim orda diyor saten ysil cizdiyim yer de doruluyor mezar girisini ama tam resmi cekmemisin burda baya bir urasmislar girmeye mezara ama bu yer acamiylan basa cikilamayacak bir yer zolu bir kaya mezar var giriste baya asda derinde bulunur.
,,,resmi yukleyemiyorum bir el atsaniz cok buyuk gusteriyor,,:mad::mad::mad:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

evet ersan usta. sağa tıkla açılan pencerede üstte ,düzenleye tıkla. açılan dan yine üstte ,yeniden boyutlandıra tıkla ,açılan pencerede piksele tık at 3 binin üzerinde çıkıyor. o rakamları sil yerine 1500 yaz üstten kayıt et.

konuya girmişken sağ olsun ustalarımız gördüklerini yazmışlar. ayak kare derken ,farklı görüntüler çıktı.
bu resim dahil işaretli olan yerler de mezar odası ve mahzenler mevcut. lakin emin ol çoğu bir şey vermeyeceği gibi,tünel girişli bir kaç odalı ağır işçilikli yerler. şu aşamada sahip olduğun birikim böyle yerlerde ancak seni yorar. sağlıcakla.

karanar

Kullanıcı
off adamlar ne katliam yapmış beeee.yazık. ama muhtemelen, bulduklarıyla yetinmiş. geri kalanlar size yeter inşaallah. yorumları okuyamadım vakit azlığından. o dağıtılan odadan fazla ayrılmadan boşluk tespiti öneririm.

redevil49

Kullanıcı
ersan ustam toparlak çizidiğim yerde demişsiniz ama resim bulamadım bu kalp işaretinin olduğu yeri nasıl açabiliriz....

redevil49

Kullanıcı
sanırım mihrap doğuya bakıyorda ama emin değilim yazın gitmiştim araziye ben...

redevil49

Kullanıcı
ersan ustam siyah büyük kaya hiçbiryer ile bağlantısı yok elmi sürüdüğümde elim simsiyah yanık lekesi gibi oluyor nedir acaba mahsen girişi olabilirmi...

redevil49

Kullanıcı
ersan ustam sanırım resim koymamışsınız çizdiğiniz resimleri göremedim....