Bu Işaretmi Anlamı Varmı Yardımcı Olurmusunuz Ustalarım | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretmi Anlamı Varmı Yardımcı Olurmusunuz Ustalarım

sarıçizmeli

Kullanıcı

bu küçük bir kaya tek insan kaldırabilir buda yakında heen

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sarı çizmeli fındık bahçesine benziyor,doğrumudur. öyle ise bilelimde aliveli ustanın kayısıcılarına yaptığımız yorumdan daha güzelini yapalım.:D

güzel kardeşim espiriyi kenara bırakıp konumuza dönerken öncelikle aramıza hoş geldin. sen istemesende ustalarımız konuyu gördükçe yorumlar peş peşe gelir,merak etme.
mevsim malum,küçüğünü geçelimde,ana kayaların mezar odası ve mahzenler barındırıyor.
yalnız seninle küçük bir anlaşma yapalım. havalar müsait olunca,bulgulara haiz olan bu kayaları farklı yönlerden,detaylı çekerek ayrı konular halinde açmanı istiyorum. neden,

üstte oyma var diyorsun,bir kaç görünen yerleride ben işaretledim. bir kısmım kar altında kalmışta olabilir değilmi. gövdede cizdiğim yer bu kaya da tek bile olsa odasını veriyor. sol uzantı kısımda bir kaç oyma görünüyor. bunların bir bütün olarak görülmesi ,yorumlara yansımasını sağlayacaktır. diğer resimlere değinme gereği bile duymuyorum. yukarda belirttiğim gibi ,ayrı ayrı çevreleride görünecek şekilde fotolaman menfaatine olacaktır. sağlıcakla.

sarıçizmeli

Kullanıcı
eyvallah ustam ağzına sağlık ilerki zamanda etraflıca fotosunu videosunu alır paylaşırım burası eski ermeni bahçesi bi kaç yerdedaha işaretler ekiden değirmen olan bir yer çeşitli söylentiler var bu çevre hakkında burası fındık değil genelde kayısı ceviz ve dut ağaçları var

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Etrafından fazla uzaklaşmadan boşluk tespiti yapman gerekiyor. Güney ekseninde Ön açığına doğru.
Selametle

cantar

Vip Üye
arlar eriditen sonra aydınlık güneşlik bir günde tekrar fotograflarsan iyi olur....

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
dikli taşa benziyor içinde kasa altında mezarı var