Bu Kayayı Bişeyye Benzetemdim Ama Baktığı Yerde Yakaladığım Bişey Var

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
ısaretın aıle putudur ya tek odada bır kac mezar yada bır kac mezar odası bulacaksın
fatih ustama katılıyorum ayrıyetten ikitane çatal haçın var aile putunun yanında mihrabında var düzgün resimleyememişsin kaplumbağada bi miktar yolluğun olması lazım kaplumbağanın çevresine iyi bak taş yığma varmı dere ne tarafa düşüyor dere tarafında taş yığma olmalı dere yoksa eğer mezarının biri kaplumbağanın oradadır diğer işaretin olduğu kaya düzgün resimle mihrabın orda ise mezarıda oralarda biryerde olmalı birden fazla mezar var değerli olanı bulmak lazım

akıncıı

Kullanıcı
fatih ustama katılıyorum ayrıyetten ikitane çatal haçın var aile putunun yanında mihrabında var düzgün resimleyememişsin kaplumbağada bi miktar yolluğun olması lazım kaplumbağanın çevresine iyi bak taş yığma varmı dere ne tarafa düşüyor dere tarafında taş yığma olmalı dere yoksa eğer mezarının biri kaplumbağanın oradadır diğer işaretin olduğu kaya düzgün resimle mihrabın orda ise mezarıda oralarda biryerde olmalı birden fazla mezar var değerli olanı bulmak lazım
dere arka tarafında kaplunbağanın ikinci gidişimde netleşir ustam herşey

akıncıı

Kullanıcı
Öncelikle Ustam forumumuza hosgeldiniz diyorum..imkanınız olursa o bölgeye tekrar yolunuz düserse kayanın baktıgı yönü cekiniz ve boşluk çubukları ile tespit yapın ve değerliyide tabiki ama zamanla soygun yememisse tabi yeriniz mükemmel diyebilirim kolay gelsin iyi çalışmalar.[/hoşbulduk ustam ALLAH CC razı olsun dönem soygunu yememiş tahminimce bakaım detaylı çekecem saygılarımla

sondurak

Kullanıcı
ustam senin dediğinin aynısını papaz da söyledi ben buraya karışamam dedi üç papaza ait mezarmış tılsım falan varmıdır
,,Malikik Mülk!! Olana Sıgınırsanız ..!! Problem Yaşamazsınız.. Çalışma Saatleri, Mesai Saati Çerçevesinde Olursa,,,,,,,!! Sıkıntı Yok Rahat ol..!!
,,Siyah Kemik Saplı ,, Bıçakla.. Nas, Felak Suresini Okumak Suretiyle, Çalışma Sahasını Daire İçine Alınız.!!
,,Gerçek inanlar için Korku Yoktur.!! Ve Korunursunuz.!! i.n.ş..

tuşba

Kullanıcı
işaret cok orjınal