Bu Mevsimde Horosan Daha Cok Net Belli Olurmus | Define işaretleri ve anlamları

Bu Mevsimde Horosan Daha Cok Net Belli Olurmus

burgaz

Kullanıcı
kirmizi yer horosanli olabilir mi ustalar boyle bir soru sora bilirmiyim size .gozlerim iyi gormiyor.
default.jpeg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
pek gönüllü olmasa da beğeni attım ama fotolamanı beğenmedim-BURGAZ ustam.yerin bazı gizemlere gebe olduğu çok aşikar belli. hele sağ kısmı alsaydın arkadaşlar dahA iyi anlayabilirdi. soruna gelirsek resimden kesin konuşmak afaki olacaktır.bunun en iyi anlaMANIN yolunu yazmıştık. bu vesile ile bir daha tekrar edelim.
bildiğimiz kireç çözücü . ben porçöz marka kullanırım şimdiye kadar yanılgı yaşamadım.araziye çıkan arkadaşlarımız yanoında bulundursun. şüphelenilen yere bir miktar dökülür. horasan varsa kabarcık kabarcık kaynama yapar. yoksa su gibi hiç bir tepki yapmadan akar gider.
kolay gelsin selametle inşaallah.

burgaz

Kullanıcı
pek gönüllü olmasa da beğeni attım ama fotolamanı beğenmedim-BURGAZ ustam.yerin bazı gizemlere gebe olduğu çok aşikar belli. hele sağ kısmı alsaydın arkadaşlar dahA iyi anlayabilirdi. soruna gelirsek resimden kesin konuşmak afaki olacaktır.bunun en iyi anlaMANIN yolunu yazmıştık. bu vesile ile bir daha tekrar edelim.
bildiğimiz kireç çözücü . ben porçöz marka kullanırım şimdiye kadar yanılgı yaşamadım.araziye çıkan arkadaşlarımız yanoında bulundursun. şüphelenilen yere bir miktar dökülür. horasan varsa kabarcık kabarcık kaynama yapar. yoksa su gibi hiç bir tepki yapmadan akar gider.
kolay gelsin selametle inşaallah.
hos geldiniz siz iyeni bir uye mi siniz(ağla):mad::(;):)(Allah1 c.c)(ALLAH)(beğendim)Ustam nerede kaldiniz.finduklari topladiniz mi?size inaniyorum iki iylanin yarin gidecegim resimlerini cekmeye.elimde neler var neler.istambul dalgic klubune bir telefon acsan luleburgaizi arasan ne olur