Bu Ne Anlam Sizce Kare Oyma | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Ne Anlam Sizce Kare Oyma

Niyo

Kullanıcı
Nasıl fosilleşmiş abi daha 2 saat önce yanında idim işaretin çektim kabartma yapılmış taşa

feylezof

Kullanıcı
birkac konu (isaret) ile ayni anda ilgilenebiliyorsunuz,gipta etmemek elde degil,kolay gelsin...

Niyo

Kullanıcı
Ab
birkac konu (isaret) ile ayni anda ilgilenebiliyorsunuz,gipta etmemek elde degil,kolay gelsin...
Buna yanıtın ne senin eş dost arıyor bakmaya gidiyorum abi valla hergun bir yere bakıyoruz bu ne anlam taşıyor sayın abim

feylezof

Kullanıcı
son koydugun resim deki yer horasan ise calisacgin yeri bulmussun gibi,ama sen yinede ustalarimizin yorumlrinida bekle...

grasviti

Kullanıcı
Nasıl fosilleşmiş abi daha 2 saat önce yanında idim işaretin çektim kabartma yapılmış taşa
Pardon kardes telden baktigim icin gozdrn kesik yeri ve agiz kismini kacirmisim evet yilan o kayayi kople her yerini gorebilecegimiz sekilde cek ayrica on arka sag ve sol 5 metre isaretle ileriyi gorebilcegimiz sekilde cekermisin

GraSviTi

Niyo

Kullanıcı
T
Pardon kardes telden baktigim icin gozdrn kesik yeri ve agiz kismini kacirmisim evet yilan o kayayi kople her yerini gorebilecegimiz sekilde cek ayrica on arka sag ve sol 5 metre isaretle ileriyi gorebilcegimiz sekilde cekermisin

GraSviTi[/QUOT tamam abi cekicen hafta sonu ve ağzı açık abi o ne anlama geliyor hemen yılanın yanında kuru dere var birde